Аптека №1
MHH
Авторизація
Індол-Ф капсули №60 у флак.

Індол-Ф капсули №60 у флак. купити онлайн

  • 710.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments

Теги: Wirkstoffe:

QR Індол-Ф капсули №60 у флак.

Характеристики

Категорія
Репродуктивне здоров'я
Бренд
Індол
Серія/Лінійка
Індол-Ф
Призначення
для жінок
Виробник
Фармаком, ПТФ, ТОВ
Країна походження бренду
Україна

Опис Індол-Ф капсули №60 у флак.

Склад

1 капсула містить:

cуміш овочів сімейства хрестоцвітих 238,0 мг
індол-3-карбінол 90,0 мг
аскорбінова кислота 50,0 мг
кальцію стеарат 12,0 мг
екстракт броколі 10,0 мг

Енергетична цінність ккал/100г:  89 ккал.

Харчова (живильна) цінність в 100 г продукту:  білки – 1,8 г; вуглеводи – 0,68 г; жири – 0,2 г.

Опис

Індол-3-карбінол (I3C) – біологічно активна сполука, нормалізує метаболізм жіночих статевих гормонів естрогенів, в результаті чого знижується розвиток естрогензалежних гіперпластичних процесів в організмі жінки. I3C інгібує синтез проліферативного метаболіту 16α-ОНЕ1, який, міцно зв’язуючись з естрогензалежними рецепторами, викликає некеровані проліферативні процеси, будучи канцерогеном по відношенню до репродуктивних органів не лише жінок, а й чоловіків. I3C має потужну антипроліферативну дію, інгібує запалення, зростання і проліферацію трансформованих клітин, перешкоджає синтезу білка Е7 в епітеліальних клітинах, інфікованих вірусом папіломи людини, у т.ч 16 і 18 типу, гальмуючи процеси малігнізації. I3C активізує експресію пригнічуючу пухлину гена BRCA1. Чинить високі антиоксидантні властивості.

Овочі сімейства хрестоцвітих є джерелом активних природних індольних речовин: аскорбіногена, диіндолілметана, харчового індолу, а також ізотіоціонатів, найбільш активним з яких є сульфорафан. Поєднана дія цих речовин зменшує ризик виникнення злоякісних процесів в організмі людини.

Аскорбіген – біологічно активна сполука сімейства хрестоцвітих, при комбінуванні аскорбігену з індол-3-карбінолом їх вплив взаємно посилюється. Аскорбіген виступає в якості підсилювача імунної системи, перешкоджає всмоктуванню токсинів через стінки тонкого і товстого кишечника. Диіндолілметан – сполука, сформована комбінацією 2-х молекул I3C, ефективність якої значно підвищується при одночасному використанні з I3C.

Сульфорафан – біологічно активна сполука рослин сімейства хрестоцвітих, що має протипухлинну, антидіабетичну і антибактеріальну дію.

Екстракт капусти броколі — лідер за вмістом індол-3-карбінолу. Містить велику кількість селену (мікроелемент, який має потужні антиоксидантні властивості, поліпшує роботу серцево-судинної системи, печінки і шлунково-кишкового тракту, підвищує імунітет, стимулює вироблення інсуліну), вітамінів С, А групи В, противиразковий вітамін U, мікроелементи: калій, кальцій, фосфор, залізо, натрій.

Аскорбінова кислота (вітамін С) – активний учасник регуляції окисно-відновних процесів в організмі, регулює вуглеводний обмін, процес згортання крові, регенерацію тканин, зменшує проникність судинної стінки, має антиагрегантні і виражені антиоксидантні властивості. Посилює дезінтоксикаційну і білковоутворюючу функцію печінки, підвищує синтез протромбіну; збільшує опір організму інфекціям, пригнічує утворення медіаторів запалення і алергічних реакцій – проявляє антигістамінний ефект.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується як додаткове джерело індольних сполук і аскорбінової кислоти. Сприяє запобіганню всіх проліферативних процесів жіночої репродуктивної сфери.

Індол-Ф рекомендується застосовувати:

  • для нормалізації метаболічних процесів в організмі жінки в репродуктивних органах і в молочних залозах;
  • при захворюваннях жіночої репродуктивної системи, в основі яких лежать процеси патологічної клітинної проліферації;
  • з метою нормалізації метаболізму естрогенів при естрогензалежних захворюваннях: гіперплазія ендометрія, фіброміома матки, ендометріоз, порушення менструального циклу, мастопатія;
  • з метою зниження частоти і вираженості психоемоційних і нейровегетативних порушень у жінок в пременопаузальному і ранньому менопаузального періодах;
  • при дисплазії шийки матки, аногенітальних кондиломах, асоційованих з ВПЛ.

Спосіб застосування

Жінкам по 1-2 капсули 2 рази на день під час прийому їжі, запивати водою.

Курс прийому – від 3 до 6 місяців.

При необхідності курс можна повторювати.

Протипоказання

  • індивідуальна чутливість до окремих компонентів;
  • діти до 12 років;
  • вагітні та жінки, що годують немовля.

Форма випуску

Капсули по 400 мг № 60

Термін придатності

24 місяці

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів