Аптека №1
MHH
Авторизація
Інтердентальні щітки Lacalut Interdental XXS, 5 штук

Інтердентальні щітки Lacalut Interdental XXS, 5 штук купити онлайн

  • 99.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
  • Наявність: Немає в наявності
  • Код товару: 60862689
  • MHH
  • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Інтердентальні щітки Lacalut Interdental XXS, 5 штук

Характеристики

Категорія
Міжзубні щітки і догляд за брекетами
Бренд
Lacalut
Серія/Лінійка
Лакалут Interdental
Призначення
очищення
Ступінь жорсткості
м'яка
Виробник
Dr. Theiss Naturwaren GmbH
Країна походження бренду
Німеччина

Опис Інтердентальні щітки Lacalut Interdental XXS, 5 штук

Опис

Інтердентальні щітки Lacalut Interdental XXS - універсальні інтердентальні щітки для ретельного очищення міжзубних проміжків.

Гнучка шийка ручки, що дозволяє очищати віддалені зубні проміжки. Простота у використанні. Захисний ковпачок - подовжувач ручки для зручності використання. Дротова основа зі спеціального хірургічного сплаву, покрита ізолюючим пластиком запобігає утворенню гальванічних струмів при наявності металевих коронок або амальгамових пломб.

Рекомендації щодо застосування

Видалення зубного нальоту і залишків їжі з міжзубних проміжків і з контактних поверхонь зубів, масаж ясен. Чистка зубних брекетів і протезів.

Використання інтердентальних щіток Lacalut Interdental XХS дозволяє видалити залишки їжі між зубами. Знімає зубний наліт в міжзубних проміжках і видаляє пігментацію, що утворюється від кави, сигарет і т.д.

Спосіб застосування

Зігніть гнучку шийку ручки, приблизно на 30 °.

Інтердентальна щітка вводиться в кожний міжзубний простір і проводиться чистка зворотно-поступальними рухами і обертанням йоржика за годинниковою стрілкою. Інтердентальна щітка повинна легко проникати в міжзубні проміжки.

Можливо, Вам знадобиться два розміри, оскільки передні зуби часто мають більш вузькі міжзубні проміжки, ніж бічні. Необхідно порадитися зі стоматологом, який розмір для Вас найбільш оптимальний.

Починаючи з 12-річного віку необхідно проводити регулярну, краще щоденну, чистку міжзубних проміжків. Крім того, інтердентальні щітки Lacalut Interdental ХXS рекомендовані для чищення зубних брекетів і протезів.

При регулярному (щоденному) використанні, рекомендовано міняти інтердентальні щітки 1 раз в 2 тижні.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів