Аптека №1
MHH
Авторизація
Інвітол капсули №30

Інвітол капсули №30 купити онлайн

 • 427.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
 • Наявність: Немає в наявності
 • Виробник: Prakruti Products Pvt Ltd
 • Код товару: 47635688
 • MHH
 • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Інвітол капсули №30

Характеристики

Категорія
Репродуктивне здоров'я
Бренд
Інвітол
Призначення
для репродуктивної системи
Виробник
Prakruti Products Pvt Ltd
Країна походження бренду
Індія

Опис Інвітол капсули №30

Склад

1 капсула містить: Індол-3-карбінол 200 mg (мг); Екстракт куркуми 100 mg (мг), стандартизований за вмістом куркуміноїдів не менше 20%; Екстракт зеленого чаю 82 mg (мг), що еквівалентно епігалокатехін-3-галату – 45 mg (мг);

допоміжні компоненти: магнію стеарат, діоксид кремнію, агар-агар (матеріал оболонки).

Властивості

Капсули «Інвітол» вживаються як джерело біологічно активних речовин з метою корекції станів, які супроводжуються або викликані дисгормональними розладами у жінок і чоловіків, у тому числі при проліферативних і гіперплазійніх процесах.

Індол-3-карбінол.

Індол-3-карбінол в організмі людини перетворюється в комплекс індольних з'єднань, які мають потенціал до нейтралізації вільних радикалів і детоксикації. Індол-3-карбінол є надзвичайно важливим в забезпеченні основної підтримки балансу естрогенів, грає важливу роль в підтримці жіночого репродуктивного здоров'я. Значна частина індол-3-карбінолу перетворюється в дііндолілметан (DIM). У дослідженнях було показано, що DIM селективно зв'язується з естрогенових рецепторів і може діяти як антагоніст естрогену. Індол-3-карбінол особливо кращий при необхідності сприяння обміну естрогенів, а саме регуляції кількості активної та неактивної форми. Дослідження показали, що додатковий прийом індол-3-карбінолу може бути пов'язаний зі зниженням частоти захворювань молочних залоз і репродуктивних органів. DIM пригнічує ріст естроген-чутливих клітин молочної залози та шийки матки. DIM підвищує чутливість деяких видів ракових клітин до протипухлинної терапії.

У чоловіків індол-3-карбінол за рахунок зв'язування з естрогенових рецепторів, особливо актуально при необхідності регулювання процесів проліферації і гіперплазії, які є наслідком порушень гормонального балансу. Гормонально опосередковані процеси проліферації і гіперплазії є основними патологічними механізмами розвитку таких захворювань як хронічний простатит абактеріальний, доброякісна гіперплазія передміхурової залози, втрата фертильності.

Індол-3-карбінол є надзвичайно актуальним при необхідності антипроліферативного відгуку тканин (включаючи випадки зростання і проліферації ракових клітин), хронічних запаленнях, ураженні клітин вірусом папіломи людини.

Екстракт зеленого чаю.

Екстракт зеленого чаю містить поліфеноли, катехіни і флавоноїди, доречність яких, завдяки впливу на баланс естрогенів, набуває значення і в онкопрофілактики. Комплекс біоактивних речовин екстракту зеленого чаю є актуальним при необхідності детоксикації і є важливим при необхідності зниження ваги. Зелений чай є джерелом антиоксидантних поліфенолів, особливо епігаллокатехін-3-Галата, який за рахунок свого біохімічного профілю має значення для підтримки клітинного метаболізму і стимуляції імунних функцій по відношенню до проліферації і метаплазії. Також відомо, що епігаллокатехін-3-галлат бажаний при необхідності позитивного функціонування серцево-судинної системи. Екстракт зеленого чаю дуже доречний при миоматоз і фіброзно-кістозної мастопатії.

З точки зору імуномодуляції епігалокатехін-3-галлат актуальний у випадках необхідності посилення експресії рецепторів імуноглобуліну Е і доречний при відновленні балансу Th1- і Th2-підтипів Т-лімфоцитів лімфоцитів.

Екстракт куркуми довгої.

Куркуміни, які є основною складовою екстракту куркуми, доречні при запаленні, гіперплазії, метаплазії і малігнізації за рахунок потенціалу в фізіологічних показників клітинного циклу. Куркумін є актуальним в контексті антиоксидантних і гепатопротекторних потреб організму. Куркуміни можуть бути особливо бажаними при необхідності посилення дії протипухлинних перапаратів, використовуваних для лікування раку молочної залози, колоректального раку, раку сечового міхура.

Капсули «Інвітол», як додаткове джерело індол-3-карбінолу, епігаллокатехін-3-Галата і куркумина рекомендується вживати при станах, які супроводжуються або викликані дисгормональними розладами у жінок і чоловіків. До захворювань, які мають зв'язок зі змінами рівнів і активності статевих гормонів в першу чергу відносяться захворювання молочних залоз, ендометрія і інші захворювання статевої системи. Метаболізм основних інгредієнтів тісно пов'язаний з метаболізмом естрогенів в організмі людини. Застосування індол-3-карбінолу і епігаллокатехін-3-Галата у жінок доречно при необхідності нормалізації балансу власних гормонів, в першу чергу естрогенів. У чоловіків індол-3-карбінол, епігаллокатехін-3-галлат і куркумін можуть бути особливо бажаними при порушеннях метаболізму тестостерону і зсувах гормонального балансу.

Рекомендації щодо застосування

Перед початком вживання рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Застосування капсул «Інвітол» доречно при:

 • гіперплазія ендометрію;
 • фіброзно-кістозної мастопатії;
 • необхідності підтримки організму в післяпологовому періоді;
 • хронічному простатиті;
 • зниження фертильності у чоловіків, для підтримки сперматогенезу;
 • гіперплазія передміхурової залози;
 • зниження лібідо;
 • інфекції вірусу папіломи людини;
 • проведені онкопрофілактики;
 • зменшеною чутливості органів до протипухлинної терапії;
 • захворюваннях шкіри і сполучної тканини.

Спосіб застосування

Капсули «Інвітол» рекомендується вживати дорослим по 1-2 капсули в день під час прийому їжі за рекомендацією лікаря. За тривалістю і необхідності повторного застосування рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Застереження

Не рекомендується застосування при наявності індивідуальної непереносимості інгредієнтів.

Не застосовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

«Інвітол» не є лікарським засобом.

Капсули «Інвітол» не можна вживати в період вагітності і лактації.

Капсули «Інвітол» не призначені для вживання дітьми.

Можливе послаблення випорожнень.

Умови зберігання

Зберігати в щільно закритій оригінальній упаковці, в недоступному для дітей місці при температурі не більше 30 ° С.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів