Аптека №1
MHH
Авторизація
Іплікатор Кузнєцова масажер №108

Іплікатор Кузнєцова масажер №108 купити онлайн

  • 290.00 UAH / шт

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
  • Наявність: В наявності
  • Код товару: 499982
  • MHH
  • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Іплікатор Кузнєцова масажер №108

Характеристики

Категорія
Аплікатори Ляпко і Кузнєцова
Бренд
Іплікатор
Серія/Лінійка
Іплікатор Кузнєцова
Призначення
загальнозміцнювальна дія, оздоровлення
Виробник
Медхауз-Україна
Країна походження бренду
Україна

Опис Іплікатор Кузнєцова масажер №108

Загальні властивості

Масажер накладають на больову область, натискають на нього руками (в межах больової переносимості) протягом 40-60 с. Процедура масажу повторюється до зникнення болю. Для більш вираженого ефекту під час масажу необхідно виконати активні рухи, що викликають розслаблення м'язів. Масажери можна носити тривалий час на больовий області, притискаючи їх еластичним бинтом, рушником. Сегменти масажера пришиваються до тканини на відстань 6-8 мм.

Впливаючи голками на зони Захар'їна-Геда (області шкіри, що відображають стан внутрішніх органів), кровопостачання мозку та внутрішніх органів, зменшує біль, що йде від втомлених м'язів в центральну нервову систему.

Увага! Шкіра, що піддається впливу голчастого пластмасового іплікатора, не повинна мати папілом, бородавок, пігментних плям і інших утворень. При виникненні сильних вегетативних реакцій на вплив ІМА (прискорене серцебиття, слабкість, запаморочення, піт) тривалість процедури необхідно скоротити і час наступних процедур нарощувати поступово, контролюючи при цьому загальне самопочуття, частоту пульсу артеріального тиску.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів