Аптека №1
MHH
Авторизація
Аденомак таблетки  п/о №20

Аденомак таблетки п/о №20 купити онлайн

  • 508.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments

Теги: Wirkstoffe:

QR Аденомак таблетки  п/о №20

Характеристики

Категорія
Гепатопротектори
Бренд
Аденомак
Призначення
для печінки і жовчного міхура
Виробник
Macleods Pharmaceuticals Ltd.
Країна походження бренду
Індія
Країна виробництва
Індія

Опис Аденомак таблетки п/о №20

Склад

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить: діючу речовину: 768 мг S-аденозил-L-метіоніну, що відповідає 400 мг адеметіоніна; допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, магнію оксид важкий, кремнію діоксид, натрію крохмалю, натрію кроскармелоза, тальк та інші.

Властивості

S-аденозил-L-метіонін (адеметіонін) - натуральна амінокислота, яка присутня практично у всіх тканинах і рідких середовищах організму.

Адеметіонін, перш за все, діє як коензим і донор метильної групи у багатьох реакціях трансметилювання, що є важливим метаболічним процесом у людини і у тварин. Перенесення метильних груп (трансметилювання) адеметіоніна також є важливим метаболічним процесом при будівництві фосфоліпідної мембрани клітин і відіграє роль в плинності мембран.

Рекомендації щодо застосування

Рекомендується для вживання в раціонах харчування виключно під наглядом лікаря при станах, що супроводжуються зниженням біосинтезу печінкового S-аденозил - L-метіоніну (вплив шкідливого впливу факторів навколишнього середовища, хронічні порушення функціонування травної системи, вживання алкоголю), як додаткове джерело S-аденозіл- L -метіоніну з метою підтримки нормальної функції травної системи, загального зміцнення організму.

Спосіб застосування

Дорослим приймати всередину по 1 таблетці на добу або за рекомендацією лікаря.

Тривалість лікування залежить від тяжкості перебігу захворювання і визначається лікарем індивідуально.

Таблетки слід ковтати не розжовуючи. Таблетки Аденомак покриті спеціальною оболонкою, яка розчиняється тільки в кишечнику, завдяки чому адеметіонін вивільняється у дванадцятипалій кишці. Для кращого всмоктування активної речовини і для повного терапевтичного ефекту таблетки слід застосовувати між прийомами їжі.

Таблетку Аденомак слід виймати з блістера безпосередньо перед прийомом. Якщо цілісність упаковки порушена, необхідно утриматися від їх застосування.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини засобу.

Генетичні дефекти, що впливають на метіоніновий цикл і/або викликають гомоцистинурію і/або гіпергомоцистеїнемію (наприклад недостатність цистатіонін бета-синтази, дефект метаболізму вітаміну В12).

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 ° С в недоступному для дітей місці. Термін придатності - 3 роки.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів