Аптека №1
MHH
Авторизація
Аква Маріс Бебі Інтенсив спрей назальний по 50 мл у балон.

Аква Маріс Бебі Інтенсив спрей назальний по 50 мл у балон. купити онлайн

 • 198.00 UAH / уп

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
 • Наявність: В наявності
 • Код товару: 1025921
 • GTIN
QR Аква Маріс Бебі Інтенсив спрей назальний по 50 мл у балон.

Характеристики

Категорія
Для носа
Бренд
Аква Маріс
Серія/Лінійка
Аква Маріс Бебі Інтенсив
Призначення
для органів дихання
Виробник
Jadran - Galenski Laboratorij d.d.
Об'єм
50мл
Країна походження бренду
Хорватія
Країна виробництва
Хорватія

Опис Аква Маріс Бебі Інтенсив спрей назальний по 50 мл у балон.

Склад

Ізотонічний стерильний розчин морської води Адріатичного моря з натуральними солями та мікроелементами.

Опис. Прозорий безбарвний розчин без запаху

Властивості

Дихання через ніс - єдиний правильний спосіб дихання, який життєво важливий для розвитку та зростання дитини. Тому турбота про гігієну носа важлива з перших днів життя. Суха слизова оболонка носа, забруднюючі скупчення і носові виділення, набряк слизової оболонки носа не дають проходити повітрю вільно через ніс дитини. Це може викликати крик та роздратування дитини, порушення сну та годування.

Властивості:

 • Аква Маріс® Бебі Інтенсив підтримує нормальний фізіологічний стан слизової оболонки порожнини носа та зволожує її;
 • Аква Маріс® Бебі Інтенсив призводить до механічного очищення слизової оболонки від вуличного і кімнатного пилу, слизових виділень та інших патогенних факторів (бактерій, вірусів, алергенів тощо), діючих на слизову оболонку;
 • При запальних захворюваннях носа з рясним утворенням слизу і слизово-гнійних виділень використання засобу Аква Маріс® Бебі Інтенсив сприяє більш швидкій евакуації слизу, поліпшує застосування місцевих лікарських засобів та полегшує дихання;
 • Аква Маріс® Бебі Інтенсив розріджує слиз та нормалізує його вироблення в слизовій оболонці носової порожнини;
 • Аква Маріс® Бебі Інтенсив покращує функцію миготливого епітелію, що посилює опірність слизової оболонки порожнини носа і придаткових пазух до проникнення патогенних бактерій та вірусів;
 • Завдяки своїм властивостям та складу Аква Маріс® Бебі Інтенсив відновлює функції носа, тим самим зменшує запальний процес та знижує ризик ускладнень.

Показання до використання

Аква Маріс® Бебі Інтенсив назальний спрей з насадкою, що спеціально розроблена для дітей, застосовується:

Як допоміжний засіб при лікуванні:

 • гострих і хронічних запальних процесів та захворювань носоглотки, придаткових пазух носа та носової порожнини різної етіології;
 • інфекційних захворювань носа та носоглотки в осінньо-зимовий період (ГРЗ, ГРВІ та застуда);
 • гіпертрофії та запаленні аденоїдів у дітей;
 • алергічного сезонного або цілорічного риніту, вазомоторного риніту;
 • для підготовки введення в порожнину носа лікарських засобів з метою поліпшення їх всмоктування;
 • в післяопераційний період після хірургічних втручань на органах носової порожнини.

Для щоденної гігієни порожнини носа та з профілактичною метою:

 • зволоження слизової оболонки носа в умовах сухого повітря;
 • очищення слизової оболонки носа від пилу, алергенів;
 • профілактика інфекцій носової порожнини в осінньо-зимовий період;
 • зменшення сухості слизової оболонки носа у осіб, що живуть і працюють у приміщеннях із кондиційованим повітрям та/або центральним опаленням, з метою збереження фізіологічних характеристик слизової оболонки у змінених мікрокліматичних умовах;
 • особам, у яких слизова оболонка порожнини носа та верхніх дихальних шляхів постійно піддається шкідливим впливам (курці, водії автотранспорту, люди, що працюють у гарячих і запилених цехах, а також, які мешкають у регіонах із суворими кліматичними умовами).

Спосіб застосування та дози

З профілактичною та гігієнічною метою

Дітям від 1 місяця до 1 року по 1-2 впорскування у кожний носовий хід 1-2 рази на добу. Дітям від 1 до 7 років по 1-2 впорскування у кожний носовий хід 1-3 рази на добу; дітям від 7 до 16 років та дорослим по 2-3 впорскування у кожний носовий хід 2-3 рази на добу.

Як допоміжний засіб при лікуванні

Дітям від 1 місяця до 1 року по 1-2 впорскування у кожний носовий хід 3-4 рази на добу. Дітям від 1 до 7 років по 2 впорскування у кожний носовий хід 3-4 рази на добу; дітям від 7 до 16 років та дорослим по 2 впорскування у кожний носовий хід 4-6 разів на добу

Особливості застосування

Виріб застосовують дітям з першого місяця життя завдяки натуральному складу та спеціальній конструкції насадки розпилювача. Виріб є безпечним при тривалому застосуванні, не викликає звикання, не містить консервантів. Дітям молодшим 1 місяця доцільніше застосовувати Аква Маріс® назальні краплі.

Форма випуску

По 50 або 150 ml (мл) у балончику, 1 балончик у картонній коробці.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зовнішній контейнер заповнений інертним газом - пропелентом (азот), який не вступає в контакт з розчином. Не проколювати та не спалювати після використання. Тримати подалі від тепла, гарячих поверхонь, відкритого полум'я або будь-якого іншого джерела запалювання. Захищати від сонячного випромінювання. Не піддавати впливу температур, що перевищують 50 °C.

Виробник

Ядран-Галенський Лабораторій д.д., Свільно 20, 51000 Рієка, Хорватія. Jadran-Galenski Laboratorij d.d., Svilno 20, 51000 Rijeka, Croatia.

Уповноважений представник виробника в Україні: Представництво «Ядран-Галенська Лабораторія д.д.» 01015, м. Київ, вул. Лаврська 16.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів