Аптека №1
MHH
Авторизація
Артелак Сплеск розчин по 10 мл у флак. багатодоз.

Артелак Сплеск розчин по 10 мл у флак. багатодоз. купити онлайн

 • 265.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments

Теги: Wirkstoffe:

QR Артелак Сплеск розчин по 10 мл у флак. багатодоз.

Характеристики

Категорія
Зволоження та комфорт очей
Бренд
Артелак
Серія/Лінійка
Артелак Сплеск
Призначення
для очей
Виробник
Bausch Health Companies Inc.
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Канада
Країна виробництва
Німеччина

Опис Артелак Сплеск розчин по 10 мл у флак. багатодоз.

Склад

0,24 % гіалуронат натрію, хлорид натрію, хлорид калію, динатрію фосфат додекагідрат, натрію дигідрофосфат дигідрат та вода для ін’єкцій.

Опис

Artelac Splash/Артелак Сплеск це кришталево чистий зволожуючий офтальмологічний розчин який містить 0,24% гіалуронової кислоти (у вигляді натрієвої солі). Оскільки продукт не містить консервантів, він дуже добре переноситься. Зволожуючий офтальмологічний розчин забезпечує швидке і тривале полегшення симптомів сухого ока.

Очні краплі представлені у багатодозовій системі без консервантів (PFMD). Після відкриття використання можливе протягом не більше 6 місяців.

Artelac Splash/Артелак Сплеск — офтальмологічний розчин першого вибору для миттєвого заспокоєння та зволоження сухих очей. Він природно зволожує і заспокоює сухі очі, зменшуючи симптоми втомлених, напружених очей і навіть очей, що сльозяться.

Artelac Splash/Артелак Сплеск підходить для зволоження та повторного зволоження м’яких та жорстких контактних лінз, значно підвищуючи комфорт під час їх носіння протягом усього дня.

Коли слід використовувати Artelac Splash/Артелак Сплеск?

Artelac Splash/Артелак Сплеск — оптимальний варіант офтальмологічного розчину. Містить природний зволожувач гіалуронову кислоту (у вигляді натрієвої солі), який знаходиться в структурах здорового людського ока та природній слізній плівці.

Artelac Splash/Артелак Сплеск маючи високу схильність до зв’язування з водою, допомагає підтримувати товстий шар слізної плівки і стабілізувати її, забезпечуючи миттєве зволоження при усіх симптомах сухих очей. Цей офтальмологічний розчин ідеально підходить всім, хто страждає на ряд легких та помірних симптомів сухих очей, таких як подразнення, втома, напруження, відчуття стороннього тіла в оці та/або посилена сльозотеча.

Чинники, які відіграють певну роль у розвитку сухості та втоми очей:

 • зовнішні фактори, наприклад, тривала робота за комп’ютером і, як наслідок, недостатнє кліпання очима, кондиціювання повітря, опалення, тютюновий дим, вітер, а також носіння контактних лінз;
 • інші фактори, наприклад, певні системні захворювання, оперативні втручання на оці або прийом деяких лікарських препаратів (протизаплідні, антигістамінні та сечогінні засоби, бета-блокатори, спазмолітики).

Рекомендації щодо застосування

Змащування, зволоження і повторне зволоження при сухості очей та під час носіння як м’яких, так і жорстких контактних лінз, протягом усього дня.

Спосіб застосування

При потребі, закапайте одну краплю Artelac Splash/Артелак Сплеск в око. Оскільки офтальмологічний розчин не містить консервантів, краплі можна використовувати кожен день і стільки разів на день, скільки виникає потреба.

Загальні примітки:

Мийте руки перед кожним використанням. Уникайте контакту кінчика флакона з пальцями або очима, щоб запобігти можливому інфікуванню розчину або травмуванню.

 1. Перед кожним використанням зніміть напівпрозорий білий захисний ковпачок з кінчика флакона за допомогою обертальних рухів.
 2. Увага! Перед першим використанням і якщо флаконом не користувались протягом деякого часу:помістіть флакон кінчиком донизу і кілька разів натисніть механізм насоса до появи краплі.
 3. Тримайте флакон, як зазначено: покладіть великий палець на ергономічну підставку, а іншими пальцями обхопіть нижню частину флакона. На дно флакона слід розмістити два пальці.
 4. Помістіть флакон кінчиком донизу. Трохи відкиньте голову. Обережно потягніть нижню повіку ока пальцем вільної руки, тримайте флакон вертикально над очима. Обережнонатисніть механізм насоса для нанесення однієї краплі в око.Закрийте око і повільно порухайте ним, щоб рідина оптимально розподілилась по його поверхні.
 5. Одразу після використання видаліть залишкові краплі та помістіть напівпрозорий білий захисний ковпачок на кінчик флакона. Через особливості конструкції флакону, у ньому може залишитись невелика кількість розчину. Проте, заявлений об’єм наповнення може бути повністю використаний з флакона.

Протипоказання

Не використовуйте цей продукт, якщо ви надмірно чутливі до якогось з його компонентів

 • Важлива інформація про використання ArtelacSplash/Артелак Сплеск Про реакції місцевої гіперчутливості повідомляли дуже рідко. У таких випадках лікування слід припинити. Якщо у вас виникає постійний дискомфорт або подразнення, припиніть використання розчину та зверніться до лікаря.
 • Зверніть увагу, що після першого використання або після невикористання протягом деякого часу, необхідне первинне накачування розчину. При накачуванні розчину, флакон слід тримати кінчником-дозатором донизу.
 • Інформація про безпеку пацієнтів з важким пошкодженням рогівки: у дуже рідкісних випадках повідомляли про відкладення фосфату кальцію на рогівці під час офтальмологічного застосування препаратів, що містять фосфат.
 • Не торкайтесь поверхні очей кінчиком флакона, щоб запобігти можливому пошкодженню поверхні ока або забрудненню розчину.
 • Після відкриття не давайте флакон для використання іншим особам.
 • Необережне застосування розчину, що суперечить інструкції по використанню, може призвести до вислизання флакону з руки та пошкодження ока.
 • Після використання видаліть залишкові краплі.
 • Зачекайте приблизно 15 хвилин перед використанням іншого препарату для очей.
 • Утилізуйте медичний пристрій через 6 місяців з початку першого користування флаконом.
 • Не використовуйте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
 • Не використовуйте, якщо упаковка або флакон пошкоджені.
 • Artelac Splash/Артелак Сплеск заповнюють у флакон з дрібними пластиковими деталями, які можуть проковтнути маленькі діти. Небезпека задухи. Тому Artelac Splash/Артелак Сплеск слід зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Флакон для багаторазового використання без консервантів (PFMD) в упаковках по 10 мл, 2 x 10 мл та 2 x 15 мл.

Умови зберігання

Зберігати при температурі від +1 до + 25 °С.

Конструкція флакона дозволяє використовувати протягом 6 місяців після відкриття.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів