Аптека №1
MHH
Авторизація
Асглюкан таблетки №30

Асглюкан таблетки №30 купити онлайн

  • 247.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
  • Наявність: Немає в наявності
  • Код товару: 296713139
  • MHH
  • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Асглюкан таблетки №30

Характеристики

Категорія
Вітамінно-мінеральні комплекси
Бренд
Асглюкан
Призначення
зміцнення імунітету, поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Виробник
Vеfa Ilac sanayi Ve Ticaret Limited Sirketi
Країна походження бренду
Туреччина

Опис Асглюкан таблетки №30

Склад

Рекомендована щоденна порція (1 таблетка) містить:

Інгредієнти

Кількість

Вітамін С*

60 мг (mg)

Бета 1,3/1,6 глюкан

50 мг (mg)

Цинк**

5 мг (mg)

*75 % і **50 % - відсоток від RI = добові референсні величини споживання

Склад: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; бета 1,3/1,6 глюкан; L-аскорбінова кислота (Вітамін С); цинку глюконат; наповнювач: натрію кроскармелоза; антиспікаючий агент: магнію стеарат.

Властивості

Бета-глюкани – це природні полісахариди. Бета 1,3/1,6 глюкан є їх найбільш активною у біологічному відношенні формою зі значним імуномодулюючим потенціалом, обумовленим стимуляцією клітин імунної системи (макрофагів, Т-лімфоцитів). Він сприяє підтримці місцевого і системного імунітету і, як наслідок - зниженню ризику розвитку інфекційних захворювань. Бета-глюкани також впливають на ліпідний обмін, сприяють підтриманню нормального рівня холестерину, зменшенню зростання рівня глюкози у крові після прийому їжі, нормалізації мікрофлори кишечника. Відомі антиоксидантні властивості, які сприяють захисту від наслідків оксидативного стресу. Бета-глюкан (Beta-1,3/1,6-D-Glucan) в складі дієтичної добавки Асглюкан є структурним елементом мембрани дріжджових грибів Saccharomyces cerevisiae.

Вітамін C (у вигляді L-аскорбінової кислоти) сприяє утворенню колагену для нормальної роботи кровоносних судин, необхідний для нормального функціонування кісток, хрящів, ясен, зубів, шкіри, для енергетичного метаболізму, регуляції окисно-відновних процесів, вуглеводного обміну, для підтримання нормального функціонування імунної системи під час та після інтенсивних фізичних навантажень, зменшенню втоми та втомлюваності, нормальній роботі нервової системи, захисту клітин від оксидативного стресу.

Цинк (у вигляді цинку глюконату) входить до складу різних ферментів, сприяє підтриманню нормального стану кісток, волосся, нігтів, шкіри, зору, нормальній когнітивній функції мозку, нейрогенезу та нейропередачі. Цинк необхідний для імунної системи, оскільки впливає на макрофаги, фагоцитоз, на ріст та функціонування Т- і В-клітин. При дефіциті цинку зменшується секреція і функціонування цитокінів. Цинк відіграє важливу роль у репродуктивній функції, процесі поділу клітин, здатності до запліднення, підтриманні нормального рівня тестостерону у крові; захисті клітин від оксидативного стресу, синтезі інсуліну і колагену. Похилий вік, вагітність, лактація асоціюють з високим рівнем ризику цинк-дефіциту.

Показання до використання

Може бути рекомендована в якості дієтичної добавки до раціону харчування, як додаткове джерело біологічно активних речовин (вітаміну C, цинку та бета 1,3/1,6 глюкану) з метою підтримки нормальної роботи імунної системи, загального зміцнення організму та підвищення фізичної і розумової працездатності.

Застереження

Не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, при вагітності та у період лактації, дітям віком до 14 років. Вживання дієтичної добавки не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем.

Спосіб застосування та дози

Дрослим та дітям з 14 років по 1 таблетці в день, бажано до прийому їжі.

Не є лікарським засобом.

Не містить ГМО.

Форма випуску

По 10 таблеток (масою 950 мг (mg) кожна) у блістері. 3 блістери (30 таблеток) та інструкція з використання у картонній коробці.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.

Виробник

«Реформ Фарма Ілач Кімья Гида Koзметік Тідж. Сан. А. Ш.» Шеріфалі Мах. Беїт Сокак. №26/1 Умраніє /Стамбул/Туреччина/«Reform Pharma Ilac Kimya Gida Kozmetik Tic. San. A.S.»  Serifali Mah. Beyit Sokak. №26/1 Umraniye / Istanbul/ Turkey

для

«Асфарма Медікал Дентал Урюнлер ве Іляч Санайі Тіджарет Анонім Шіркеті» Бахчеліевлер Мах. Рессам Халім Сокак Кадір Хас іс Меркезі №:7/32 34180 /Стамбул/Туреччина / «Аsfarma Medical Dental Urunler ve Ilac Sanayi Ticaret Anonim Sirketi» Bahcelievler Mah. Ressam Halim Sokak Kadir Has Is Merkezi №:7/32 34180 /Istanbul/Turkey.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів