Аптека №1
MHH
Авторизація
Біалє Жермін Форте суспензія по 5 мл №12 у флак.

Біалє Жермін Форте суспензія по 5 мл №12 у флак. купити онлайн

  • 355.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
  • Наявність: Немає в наявності
  • Виробник: Астрафарм, ТОВ
  • Код товару: 294319653
  • MHH
  • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Біалє Жермін Форте суспензія по 5 мл №12 у флак.

Характеристики

Категорія
При дисбактеріозі
Бренд
Біалє
Призначення
для мікрофлори
Виробник
Астрафарм, ТОВ
Країна походження бренду
Україна

Опис Біалє Жермін Форте суспензія по 5 мл №12 у флак.

Склад

Склад вмісту 1 флакону: активний інгредієнт: спори полірезистентного штаму Bacillus clausii – не менше 4х109 (чотирьох мільярдів) КУО/5 мл; допоміжна речовина: вода очищена.

Властивості

Bacillus clausii класифікується як пробіотичний мікроорганізм, який підтримує симбіотичні відносини з організмом-господарем та водночас виробляє антимікробні речовини, активні проти грампозитивних бактерій, включаючи Staphylococcus aureus, Enterococcus faecium і Clostridium difficile. Завдяки дії Bacillus clausii відновлюється мікрофлора кишечника, змінена в результаті порушень мікробної флори різної етіології. Спори Bacillus clausii використовуються в якості пробіотиків для поліпшення мікробного балансу кишечника у періоди використання антибіотиків, зміни функції імунної системи шлунково-кишкового тракту і самі діють як антимікробні агенти. Bacillus clausii під час споруляції позитивно впливають на шлунково-кишковий тракт, виділяють протимікробні сполуки і модулюють імунну активність за рахунок збільшення виробництва секреторного імуноглобуліну А. Стійкість спор Bacillus clausii до антибіотиків робить БІАЛЄ ЖЕРМІН ФОРТЕ особливо корисною для використання у поєднанні з лікуванням антибіотиками інших патогенів.

Показання до використання

Дієтична добавка до раціону харчування – суспензія спор Bacillus clausii – для нормалізації і підтримки балансу мікрофлори кишечника, для відновлення і стабілізації мікрофлори кишечника під час лікування антибіотиками або хіміотерапевтичними препаратами, для поліпшення травлення та засвоєння їжі, зниження ризику проявів алергії. Сприяє підвищенню імунітету. Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

БІАЛЄ ЖЕРМІН ФОРТЕ сприяє:

  • Відновленню мікрофлори кишечника
  • Поліпшенню травлення та засвоєння їжі
  • Підвищенню імунітету

Спосіб застосування та дози

Дітям віком від 3 років та дорослим – 1 флакон на добу впродовж 5-7 днів. Перед застосуванням вміст флакона струсити і приймати не- розведеним або розвести у воді чи іншій рідині (молоці, чаї, апельсиновому соку). БІАЛЄ ЖЕРМІН ФОРТЕ необхідно вживати через однакові проміжки часу.

Якщо продукт призначено одночасно з антибіотиками, його слід споживати між двома прийомами антибіотика.

Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Наявність видимих часток у флаконі (внаслідок агрегації спор) не впливає на якість продукту.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Застереження

Дітям до 3 років, вагітним та жінкам в період лактації вживати за призначенням та під наглядом лікаря (добову кількість та термін вживання визначає лікар).

Дієтична добавка призначена лише для перорального застосування. Не можна її вводити у вигляді ін’єкцій або яким-небудь іншим способом.

Форма випуску

Флакони по 5 мл у касеті; касети упаковані у картонну коробку.

Маса нетто вмісту флакону:

5 мл.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці, в сухому, прохолодному і захищеному від світла місці, за температури не вище 25 °C. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці. Не відкривати флакон заздалегідь!

Термін придатності

2 роки у закритому флаконі.

Дата завершення мінімального терміну придатності “Краще спожити до кінця…” та номер партії (серії) виробництва:

вказано на упаковці.

Не є лікарським засобом

Виробник

Грасмікроб Прівейт Лімітед, Сурвей № 291 до 293 та 321, Каркапат- ла (В), Маркук (М), Сіддіпет (Д). Т.С. 502281, Індія (Grasmicrobe Private Limited, Survey No.291 to 293 & 321, Karkapatla (V), Markook (M), Siddipet (D). T.S. 502281, India).

Імпортер (підприємство, яке здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача):

ТОВ “АСТРАФАРМ”, вул. Київська, 6, м. Вишневе, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08132, Україна.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів