Аптека №1
MHH
Авторизація
БіоГая ПроДентіс пастилки №30 (10х3)

БіоГая ПроДентіс пастилки №30 (10х3) купити онлайн

 • 606.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
 • Наявність: Немає в наявності
 • Виробник: Delta Medical Promotions AG
 • Код товару: 6238618
 • MHH
 • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR БіоГая ПроДентіс пастилки №30 (10х3)

Характеристики

Категорія
Для порожнини рота
Бренд
БіоГая
Серія/Лінійка
БіоГая ПроДентіс
Призначення
для мікрофлори
Виробник
Delta Medical Promotions AG
Країна походження бренду
Швейцарія

Опис БіоГая ПроДентіс пастилки №30 (10х3)

Склад

Не менш 100 млн. життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938 (на 1 пастилку), не менше 100 млн. життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri РТА 5289 (на 1 пастилку); допоміжні речовини: ізомальт DC 100 (Е 953); пальмова олія гідрогенізована, ефіри сахарози жирних кислот, ароматизатор м'ятний, ароматизатор ментоловий, масло м'яти, цукралоза (Е955). Без ГМО.

Властивості

Пробіотики- «хороші» бактерії, корисні для здоров'я людини.

Lactobacillus reuteri (L. reuteri) Prodentis - вивчений штам бактерій, що відповідає сучасним вимогам Продовольчої і сільської організації ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations - FAO) і ВООЗ (2002 р.) до пробіотиків.

L. reuteri - представник природної мікрофлори кишечника. Комерційні штами L. reuteri, які використовують для виробництва різних продуктів БіоГая, отримані з екосистем людини, таких як грудне молоко (краплі, таблетки, ОРС), слина і грудне молоко (для БіоГая Продентіс).

БіоГая підтримує здоровий баланс мікрофлори, перешкоджає розмноженню хвороботворних мікроорганізмів. L. reuteri колонізують клітини епітелію (прикріплюються до них), які вистилають весь шлунково-кишковий тракт - від ротової порожнини, шлунка, кишечника до анального отвору. Унікальність механізму дії БіоГая полягає в секреції натуральних інгібіторів росту широкого спектру патогенних мікроорганізмів, в тому числі антимікробного з'єднання reuterin, яке властиве тільки мікроорганізмам Lactobacillus reuteri.

Ефективність, безпека Lactobacillus reuteri для людини підтверджені в клінічних дослідженнях, проведених в Європі, Америці, Японії за участю людей різного віку. У дослідженнях брали участь новонароджені, зокрема недоношені, немовлята, вагітні жінки, дорослі і літні люди.

БіоГая Продентіс - це запатентована комбінація двох штамів Lactobacilli reuteri з активною дією в ротовій порожнині. Lactobacillus reuteri DSM 17938 і Lactobacillus reuteri РТА 5289 відновлюють природний баланс мікрофлори порожнини рота, підтримуючи здоровий стан ясен і зубів.

У ротовій порожнині людини живуть понад 500 різних видів мікроорганізмів. Порушення балансу корисних і шкідливих бактерій призводить до збільшення нальоту, формування зубного каменю, карієсне ураження, запальних захворювань ротової порожнини - гінгівіту, періодонтиту. В результаті - запалення, кровоточивість ясен і навіть втрата зубів.

БіоГая Продентіс покращує здоров'я порожнини рота:

 • зменшує кількість бактерій, що викликають карієс (Streptococcus mutans);
 • вибіркове інгібування періодонтит асоційовані бактерії (Porphyromonas gingivalis, Fusobacterium nucleatum, Prevotella intermedia, Aggregibacter actinomycetemcomitans);
 • зменшує запалення слизової оболонки ротової порожнини;
 • зменшує формування зубного нальоту;
 • перешкоджає формуванню зубного каменю;
 • покращує стан ясен при гінгівіті, зменшуючи кровоточивість, запалення.

Рекомендації щодо застосування

БіоГая Продентіс відновлює здорову мікрофлору кишечника і ротової порожнини, забезпечує протизапальний ефект. Рекомендується для профілактики і комплексного лікування захворювань ротоглотки.

Спосіб застосування

Для дорослих і дітей від 3-х років рекомендується щоденний прийом по 1-2 пастилці для розсмоктування. Дати пастилці повільно розтанути в роті, бажано - після чистки зубів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника за температури від 0º С до 25º С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Форма випуску

Пастилки для розсмоктування №30.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів