Аптека №1
MHH
Авторизація
БіоГая ПроТектіс з вітаміном D3 таблетки жувальні №10

БіоГая ПроТектіс з вітаміном D3 таблетки жувальні №10 купити онлайн

 • 365.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
 • Наявність: Немає в наявності
 • Виробник: Delta Medical Promotions AG
 • Код товару: 12562086
 • MHH
 • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR БіоГая ПроТектіс з вітаміном D3 таблетки жувальні №10

Характеристики

Категорія
При дисбактеріозі
Бренд
БіоГая
Серія/Лінійка
БіоГая Протектіс
Призначення
для мікрофлори
Виробник
Delta Medical Promotions AG
Країна походження бренду
Швейцарія

Опис БіоГая ПроТектіс з вітаміном D3 таблетки жувальні №10

Склад

В 1 таблетці міститься: не менше 108 життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938, 10 мкг (400 МО) вітаміну D3.

Без ГМО. Не містить лактозу і білки молока. Без консервантів.

Властивості

Ефективність та безпечність L. reuteri Protectis® для людини підтверджені в клінічних дослідженнях, проведених в Європі, Америці, Японії, Україні за участі людей різного віку.

 • L. reuteri Protectis® - штам, який відповідає сучасним вимогам до пробіотиків Продовольчої і Сільськогосподарської організацій ООН (FAO) і Всесвітньої організації охорони здоров'я.
 • L. reuteri Protectis® є природними мікроорганізмами, які вперше були виділені з грудного молока і в нормі присутні в організмі людини на всій протяжності шлунково-кишкового тракту.
 • L. reuteri Protectis® колонізують епітелій і розмножуються у всіх відділах шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової порожнини. L. reuteri стійкі до дії шлункового соку, солей жовчних кислот і ферментів верхнього відділу тонкого кишечника.
 • L. reuteri Protectis® підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечника і активно беруть участь в процесах травлення.
 • L. reuteri Protectis® синтезують молочну, оцтову кислоти і специфічні речовини для цього виду лактобактерій - реутерін і рейтероциклін, що пригнічують ріст патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів у травному тракті. Посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечника.
 • L. reuteri Protectis® мають антагоністичну активність проти H.pylori, а також зменшують побічні реакції антибактеріальної терапії при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.
 • Імуностимулюючу дію L. reuteri Protectis® пов'язано з можливістю активізувати імунну систему кишечника як першу лінію захисту організму від інфекцій за рахунок збільшення кількості клітин CD4 + (специфічна підгрупа Т-лімфоцитів).

БіоГая Протектіс з вітаміном D3. Таблетки містять в своєму складі природну форму вітаміну D, яка в нормі синтезується в організмі людини, бере активну участь в роботі шлунково-кишкового тракту, регулюючи його моторику, також грає важливу роль в абсорбції кальцію, фосфатів і магнію в кишечнику, транспорті мінеральних солей. Вітамін D необхідний для функціонування паращитовидних залоз, нирок і кісткової системи.

Вітамін D є активним антирахітичним фактором, який сприяє правильній мінералізації і росту скелета, а також в процесі кальцифікації кісток регулює виділення кальцію і фосфатів нирками.

Вітамін D бере активну участь в роботі імунної системи. Дефіцит вітаміну D може бути причиною схильності до атопічного дерматиту.

Рекомендації щодо застосування

БіоГая Протектіс з вітаміном D3 Таблетки сприяють:

 • відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту;
 • поліпшенню моторики кишечника;
 • захисту організму від інфекцій (при зниженому імунітеті);
 • профілактиці дефіциту вітаміну D3.
 • полегшення перебігу алергічних станів (зокрема, при діатезі, атопічному дерматиті);
 • поліпшенню функціонального стану організму при хелікобактерній інфекції.

Спосіб застосування та дози

Для дітей віком від 3-х років і дорослим: по 1 таблетці для розжовування 1 раз на добу під час їжі. Доза може бути збільшена за рекомендацією лікаря.

Перед початком застосування і при одночасному застосуванні з будь-якими лікарськими засобами рекомендована консультація лікаря.

Особливості застосування

Приймати під час прийому їжі; для максимальної ефективності інтервал між прийомом БіоГая Протектіс з вітаміном D3. Таблетки і антибіотиків повинен складати 3 години.

Застосування у період вагітності і лактації

Можна застосовувати під час вагітності та в період лактації.

Протипоказання

Підвищена чутливість до складових компонентів.

Термін придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

Зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 ºС в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів