Аптека №1
MHH
Авторизація
Біолакт порошок по 1500 мг №10 у саше

Біолакт порошок по 1500 мг №10 у саше купити онлайн

 • 314.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments

Теги: Wirkstoffe:

QR Біолакт порошок по 1500 мг №10 у саше

Характеристики

Категорія
При дисбактеріозі
Бренд
Біолакт
Призначення
для мікрофлори
Виробник
Селл Біотек Ко. Лтд
Країна походження бренду
Республіка Корея

Опис Біолакт порошок по 1500 мг №10 у саше

Склад

Живі ліофілізовані пробіотичні бактерії Lactobacillus acidophylus LH5, Bifidobacterium longum BG3 та Enterococcus faecium EF1, один стік містить не менш ніж 3x109 бактерій;

допоміжні речовини: полідекстроза, порошок овочевої пасти, FOS волокна, порошок апельсинової смакової добавки, лактулоза, апельсиновий ароматизатор,L-аскорбінова кислота, молочний ароматизатор, крохмаль кукурудзяний, магнію стеарат.

Властивості

Біолакт - полікомпонентний пробіотик четвертого покоління (пробіотики, які захищені подвійною оболонкою), який містить лактобактерії, біфідобактерії та ентерококи, підтримує фізіологічну рівновагу кишкової мікрофлори і забезпечує комфортне функціонування шлунково-кишкового тракту.

Лактобактерії продукують молочну кислоту та пригнічують ріст патогенних мікроорганізмів, поступово їх витісняючи як природний конкурент. Ентерококи та біфідобактерії беруть участь у процесах ферментативного розщеплення жирів, білків та складних вуглеводів, у процесах синтезу та всмоктування вітамінів. Наявність у Біолакті різних корисних штамів дозволяє надавати позитивну дію на стан і травні функції всього кишківника(особливо за наявності бродильної диспепсії і явищ метеоризму), а також надає детоксикаційні властивості.

Біолакт підтримує функціонування нормальної кишкової мікрофлори шляхом:

 • створення несприятливих умов для розмноження патогенних мікроорганізмів;
 • участі у синтезі вітамінів та в метаболізмі жовчних кислот;
 • поліпшення ферментативного розщеплення білків, жирів, складних вуглеводів.

Таким чином, дія Біолакту обумовлена як безпосередньо прямою дією по відношенню до патогенних та умовно патогенних мікроорганізмів, так і опосередкованою - стимуляцією місцевої кишкової ланки імунітету.

Біолакт містить бактерії з подвійним покриттям (dualcoating), що забезпечує високу ступінь виживання і збереження активності живих бактерій у зовнішньому середовищі (впродовж виробничого процесу та зберігання), і захищає бактерії від дії шлункового соку і жовчі. Завдяки системі покриття збільшується кількість живих бактерій, які досягають кишківника, що сприяє їх адгезії та розмноженню на епітеліальних клітинах кишківника. Захист покриття не порушується, поки на бактерії не почне впливати рНсередовище в тонкому кишківнику, в якому пробіотики є ефективними. Після розчинення покриття у кишківнику бактерії регідруються та починають активно розмножуватися, в тому числі - завдяки наявності у Біолакті пребіотиків – лактулози та фруктоолігосахаридів, які є поживним субстратом для корисних бактерій.Унікальна оболонка та система захисту максимізує рівень виживання бактерій і суттєво збільшує їх ефективність порівняно з непокритими бактеріями.

Бактерії, що входять до складу Біолакту, колонізують різні відділи травного тракту, що забезпечує відновлення балансу кишкової мікрофлори як в тонкому, так і в товстому відділах кишківника. Це, в свою чергу, підвищує неспецифічну резистентність організму, підтримує рівновагу імунної, нервової та інших систем, покращує засвоєння поживних речовин та вітамінів.

Біолакт не потребує особливих умов зберігання при низькій температурі. Ліофілізація бактерій та подвійна оболонка забезпечують тривале збереження високої біологічної активності мікроорганізмів при кімнатній температурі.

Рекомендації щодо застосування

 • Для відновлення балансу мікрофлори кишківника та усунення наслідків антибіотикотерапії(дисбактеріозу кишківника, антибіотик-асоційованої діареї, псевдомембранозного коліту) під час та після прийому антибіотиків;
 • при порушенні рівноваги кишкової мікрофлори (дисбактеріозі);
 • для підтримання нормальної функції травлення;
 • для усунення проявів шлунково-кишкових розладів: закреп, діарея, метеоризм (в тому числі - пов’язаних зі зміною харчового режиму та раціону, води, стресом та ін.);
 • під час корекційного (дієтичного) харчування при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба, гастроентерит, коліт, синдром подразненої товстої кишки, порушення всмоктування, інфекційні кишкові захворювання);
 • для підтримання нормальної функції травлення в умовах постійних стресів та вживання сучасних продуктів, які містять компоненти, що несприятливо впливають на мікрофлору кишківника;
 • в комплексі заходів для усунення дисбіозу піхви у жінок;
 • при лактазній недостатності;
 • при алергічних захворюваннях (атопічний дерматит, екзема та інші алергодерматози, харчова алергія);
 • для покращення загального стану при синдромі хронічної втоми;
 • в комплексі заходів при остеопорозі, в т.ч. у жінок у період менопаузи (для покращення засвоєння кальцію);
 • Біолакт є корисним для дітей в період росту, так як покращує біодоступність вітамінів і мінералів.

Спосіб застосування та дози

Для підтримання нормальної травної функції дорослим та дітям від 3-х років: по 1 стіку 1 раз на день 7-14 днів. Один - чотири курси на рік.

При наявності шлунково-кишкових розладів, дорослим та дітям від 3-х років рекомендовано приймати по 1 стіку 2-3 рази на день 7-14 днів. При необхідності термін вживання може бути подовжений до 1 місяця.

Під час прийому антибіотиків курс Біолакту складає час прийому антибіотиків плюс 4 тижні після закінчення курсу антибіотикотерапії. На стадії прийому антибіотиків можливе збільшення дози Біолакта до 2 стіків 2-3 рази на день. Проміжок часу між прийомом антибіотика та Біолакта має складати не менше 3-х годин.

Пробіотики є фізіологічними для людини продуктами. Передозування їх практично неможливе. На відміну від фармакопейних препаратів, пробіотики в дитячому віці (за винятком дітей перших трьох років життя) призначають майже в тих же дозах, що і дорослим.

Застереження

Біолакт добре переноситься; немає інформації про його небажані ефекти. Можливий розвиток послаблення при дефекації у людей зі схильністю до проносів. Уникнути цього ефекту можна зниженням дози в два рази в порівнянні з базовою, і поступовим її відновленням протягом тижня.

Особливості застосування

Не застосовувати Біолакт у разі алергії на його компоненти.

Біолакт можна приймати незалежно від прийому їжі, в сухому вигляді, запиваючи водою, або вміст стіку змішати з водою, молоком або їжею кімнатної температури. Не слід запивати Біолакт гарячими напоями і приймати одночасно з алкоголем.Можливе застосування під час вагітності та лактації.Не спостерігається небажаних взаємодій Біолакту з лікарськими засобами.

Термін придатності

2 роки. Не застосовувати Біолакт після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску

Порошок по 1500 мг у стіках, вкладених в сашети; по 10 стіків в пачці з картону.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.Уникати сонячного світла, високих температур і високої вологості.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів