Аптека №1
MHH
Авторизація
Бланідас Актив концентрат для дезінфекції по 10 мл у саше

Бланідас Актив концентрат для дезінфекції по 10 мл у саше купити онлайн

 • 10.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
 • Наявність: Немає в наявності
 • Код товару: 9511612
 • MHH
 • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Бланідас Актив концентрат для дезінфекції по 10 мл у саше

Характеристики

Категорія
Антисептики
Бренд
Бланідас
Серія/Лінійка
Бланідас Актив
Призначення
дезінфекція
Виробник
Бланідас, ТОВ
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Україна

Опис Бланідас Актив концентрат для дезінфекції по 10 мл у саше

Опис

Універсальний безальдегідний нехлорний засіб для знезараження медичних виробів (дезінфекція + передстерилізаційне очищення + стерилізація), для поточної, заключної, профілактичної дезінфекції та одночасного миття всіх типів поверхонь, для проведення генеральних прибирань.

Властивості:

 • рекомендований для знезараження обладнання з особливо чутливих матеріалів;
 • відсутність запаху;
 • має миючі властивості (85%);
 • можливість використання в присутності пацієнтів, відвідувачів;
 • термін зберігання невикористаного робочого розчину засобу становить 16 діб;
 • має бактерицидну, туберкулоцидну, віруліцидну, фунгіцидну, спороцидну дію.

Рекомендації щодо застосування

Дезінфекція, передстерилізаційне очищення і стерилізація ВМП багаторазового та одноразового використання, ендоскопів, наркозно-дихальної апаратури, кувезів для новонароджених, відпрацьованих матеріалів і т.д.

Дезінфекція та очищення всіх типів поверхонь в приміщеннях, медичних приладів та устаткування, посуду, інвентарю і т.п. в установах охорони здоров'я та лікувально-профілактичних закладах усіх профілів, в тому числі дитячих і денних стаціонарах, відділеннях неонатології, палатах, блоках і відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених, маніпуляційних, операційних, перев'язувальних кабінетах, хірургічних, терапевтичних, педіатричних, акушерських, гінекологічних, офтальмологічних , фізіотерапевтичних відділеннях лікувально-профілактичних закладів, пологових будинках, поліклініках, стоматологічних клініках і кабінетах, шпиталях, поліклініках, диспансерах, фельдшерських і фельдшерсько-акушерських пунктах, центрах з трансплантації органів, медсанчастинах і медпунктах, станціях швидкої медичної допомоги, донорських пунктах, відділеннях переливання крові, каретах швидкої медичної допомоги, патологоанатомічних відділеннях, санаторіях, профілакторіях, реабілітаційних центрах, хоспісах, закладах соціального захисту населення, санпропускниках, установах судово-медичної експертизи, медичних профіль них центрах, клінічних, мікробіологічних, біохімічних, бактеріологічних, вірусологічних, серологічних та інші профільних діагностичних лабораторіях і т.д.

Умови зберігання

Для запобігання природного вивільнення діючої речовини і зниження концентрації робочих розчинів рекомендується зберігати робочі розчини в щільно закритій тарі. Для цього ідеально підходять ємності, контейнери, відра з кришками.

Склад

Третинні аміни, ЧАС.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів