Аптека №1
MHH
Авторизація
Бланідас Актив концентрат для дезінфекції по 1000 мл у флак.

Бланідас Актив концентрат для дезінфекції по 1000 мл у флак. купити онлайн

 • 536.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
 • Наявність: Немає в наявності
 • Код товару: 515871
 • MHH
 • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Бланідас Актив концентрат для дезінфекції по 1000 мл у флак.

Характеристики

Категорія
Антисептики
Бренд
Бланідас
Серія/Лінійка
Бланідас Актив
Призначення
дезінфекція
Виробник
Бланідас, ТОВ
Об'єм
1000мл
Країна походження бренду
Україна

Опис Бланідас Актив концентрат для дезінфекції по 1000 мл у флак.

Опис

Універсальний безальдегідний нехлорний засіб для поточної, заключної, профілактичної дезінфекції та одночасного миття всіх типів поверхонь, для проведення генеральних прибирань, для знезараження медичних виробів (дезінфекція + передстерилізаційне очищення + стерилізація).

Склад

Третинні аміни, ЧАС.

Властивості

 • Рекомендований для знезараження обладнання з особливо чутливих матеріалів.
 • Відсутність запаху.
 • Має миючі властивості (85%).
 • Можливість використання в присутності пацієнтів, відвідувачів.
 • Термін зберігання невикористаного робочого розчину засобу становить 16 діб.
 • Володіє бактерицидною, туберкулоцидною, віруліцидною, фунгіцидною, спороцидною дією.

Рекомендації щодо застосування

Дезінфекція, передстерилізаційне очищення і стерилізація ВМП багаторазового та одноразового використання, ендоскопів, наркозно-дихальної апаратури, кувезів для новонароджених, відпрацьованих матеріалів і т.п .. дезінфекція та очищення всіх типів поверхонь в приміщеннях, медичних приладів та устаткування, посуду, інвентарю і т .п. в установах охорони здоров'я та лікувально-профілактичних закладах усіх профілів, в тому числі дитячих і денних стаціонарах, відділеннях неонатології, палатах, блоках і відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених, маніпуляційних, операційних, перев'язувальних кабінетах, хірургічних, терапевтичних, педіатричних, акушерських, гінекологічних, офтальмологічних , фізіотерапевтичних відділеннях лікувально-профілактичних закладів, пологових будинках, поліклініках, стоматологічних клініках і кабінетах, лікарнях, амбулаторіях, диспансерах, фельдшерських і фельдшерсько -акушерських пунктах, центрах з трансплантації органів, медсанчастинах і медпунктах, станціях швидкої медичної допомоги, донорських пунктах, відділеннях переливання крові, карети швидкої медичної допомоги, патолого-анатомічних відділеннях, санаторіях, профілакторіях, реабілітаційних центрах, хосписах, закладах соціального захисту населення, санпропускниках, установах судово-медичної експертизи, медичних про профільними центрах, клінічних, мікробіологічних, біохімічних, бактеріологічних, вірусологічних, серологічних та інших профільних діагностичних лабораторіях і т.п ..

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів