Аптека №1
MHH
Авторизація
Бравол капсули №60 (10х6)

Бравол капсули №60 (10х6) купити онлайн

 • 682.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
 • Наявність: Немає в наявності
 • Код товару: 11387563
 • MHH
 • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Бравол капсули №60 (10х6)

Характеристики

Категорія
Репродуктивне здоров'я
Бренд
Бравол
Призначення
для чоловіків
Виробник
Біхелс, ТОВ
Країна походження бренду
Україна

Опис Бравол капсули №60 (10х6)

Склад

Активні інгредієнти: 1 капсула:
екстракт Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.) порошкоподібний 300 мг
Допоміжні речовини:  
мальтодекстрин 100 мг
Оболонка капсули: желатин

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г: білки – 16,7 г, вуглеводи – 98,23 г, жири – 0 г; 1925 кДж/ 460 ккал.

Рекомендації щодо застосування

Функціональні властивості добавки дієтичної «БРАВОЛ»/«BRAVOL» обумовлені фізіологічною активністю біологічно активних речовин, що входять до складу екстракту якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.): 60 % фуростанолових сапонінів, переважно 20 % протодіосцину, який метаболізується в організмі до дегідроепіандростерону (ДГЕА) і позитивно впливає на проникність клітинної мембрани, та сприяє:

 • нормалізації еректильної функції,
 • статевих розладів у чоловіків і жінок,
 • посиленню лібідо,
 • сили і тривалості ерекції,
 • покращенню функцій при певних формах безпліддя  у чоловіків: 

  - безпліддя на базі ідіопатичної олігоастенотератоспермії (зменшення кількості і якості сперматозоїдів у виділеній спермі),      

  - безпліддя при відсутності поліпшення спермальних показників протягом одного року після операції з приводу варикоцеле,

   - імунологічно зумовленого безпліддя;

Позитивно впливає на загальний стан жінок з клімактеричним і посткастраційним синдромом з виявленими нейровегетативними і нейропсихічними проявами; при ендокринному яєчниковому безплідді.

Інші активні фуростанолові і спіростанолові сапоніни, що входять до складу екстракту Якірців сланких (Tribulus Terrestris L), такі як тігогенін, неотіогенін, гітогенін, неогітогенін, гекогенін, неогекогенін, діосгенін, хлоргенін, раскогенін, сарсасапогенін, а також сульфатовані сапоніни та тіогеніни по типу діосгеніна, модулюють ефект протодіосцину.

Стерини, такі як β-ситостерол і стігмастерол також присутні в екстракті Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.).

Екстракту Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.) властивий про-еректильний вплив на печеристі тіла гладких м'язів. Цей ефект пов'язують зі збільшенням звільнення оксиду азоту з ендотелію, що може пояснити його властивості як афродизіака. Біологічно активні речовини, що входять до складу екстракту якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.) також сприяють значному збільшенню рівня тестостерону в сироватці крові.

Дані властивості підтверджують традиційне використання Екстракту Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.) в управлінні сексуальної дисфункції у чоловіків.

Сечогінні властивості Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.) пов'язані з великою кількістю ефірної олії, а також, у високій концентрації, солей калію. Підвищення тонусу гладких м'язів, який властивий екстракту Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.), разом з його діуретичною активністю можуть допомогти в приведення в рух каменів, що знаходяться уздовж сечовивідних шляхів.

Вченими протестована активність Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.) на зародження і зростання кристалів оксалату кальцію, а також оксалатне ураження ниркових епітеліальних клітин. Експерименти показали, що екстракт Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.) пригнічує утворення і ріст кристалів, а також має протективну роль. Також, було встановлено, що екстракт Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.) інгібує утворення каменів у різних моделях сечокам'яної хвороби.

Сапоніни, виділені з плодів Якірців сланких (Tríbulus Terréstris L.) продемонстрували доза-залежне збільшення фагоцитозу, який вказує на стимуляцію неспецифічної імунної реакції.

Не є лікарським засобом.

Показання до використання

Застосовувати за рекомендацією лікаря в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело фуростанолових сапонінів, переважно протодіосцину, з метою:

 • нормалізації еректильної функції;
 • статевих розладів у чоловіків і жінок;
 • для посилення лібідо, сили і тривалості ерекції.

Протипоказання

Вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим по 1 капсулі 3 рази на добу після прийому їжі.

Термін споживання: не менше 3 місяців, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Особливості застосування

Рекомендовано застосовувати повноцінний та збалансований раціон харчування, обмежувати тваринні жири, цукор, солодощі та алкоголь.

Застереження щодо застосування:

не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.

Форма випуску

Капсули № 60

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів