Аптека №1
MHH
Авторизація
Бронхін фітоконцентрат по 30 мл у флак.

Бронхін фітоконцентрат по 30 мл у флак. купити онлайн

  • 68.00 UAH / уп

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
  • Наявність: В наявності
  • Виробник: Екомед, НПО
  • Код товару: 540191
  • MHH
  • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Бронхін фітоконцентрат по 30 мл у флак.

Характеристики

Категорія
Кашель та застуда
Бренд
Бронхін
Призначення
від кашлю
Виробник
Екомед, НВО
Об'єм
30мл
Країна походження бренду
Україна

Опис Бронхін фітоконцентрат по 30 мл у флак.

Склад

Водно-спиртові екстракти листовика сколопендрового, пагонів багна, трави горця пташиного (споришу), материнки, фіалки, кореня солодки.

Властивості

Функціональний продукт фітоконцентрати Бронхін - ефективний рослинний засіб проти кашлю будь-якого походження. Покращує прохідність бронхів, є комплексним протизапальним, бронхолітичним, муколітичним, бронходілятаторним засобом.

Дія: Клінічно підтверджено, що при застосуванні фітоконцентрату Бронхін зникає необхідність у використанні інших бронхолітичних та муколітичних препаратів. Він є ефективним комплексним протизапальним, бронхолітичним, муколітичним, бронхо-ділятаторним засобом. Фітоконцентрат посилює фізіологічну активність миготливого епітелію і моторну функцію бронхіол, сприяє просуванню мокротиння з нижніх відділів дихальних шляхів у верхні і виведенню її назовні. Ця дія поєднується з посиленням секреції бронхіальних залоз і зменшенням в'язкості мокротиння.

Широкий спектр позитивних змін в бронхолегеневій системі при застосуванні Бронхіну підтверджується зростанням восьми показників функції зовнішнього дихання при хронічних бронхітах (зокрема обструктивних), бронхопневмонії затяжного характеру. Застосування препарату при бронхіальній астмі допомагає зменшити дозу гормональних препаратів та муколітиків, полегшити її перебіг, а в комплексі з фітоконцентратом Лізорм дозволяє часто повністю позбутися від цього захворювання. Фітоконцентрат Бронхін добре переноситься і не має побічних дій.

Рекомендації щодо застосування

Бронхін показаний і застосовується при гострих і хронічних захворюваннях органів дихання - бронхіт, в т.ч. обструктивний, пневмонія, кашльовий синдром, бронхіальна астма, туберкульоз легенів, бронхоектатична хвороба, професійні хвороби легенів.

Спосіб застосування та дози

Профілактичний курс дорослим по 30-40 крапель на півсклянки води за 20 хвилин до їжі, або через 20 хвилин після їди один-два рази на день.Курс - 3 тижні. Повторний курс - після двотижневої перерви.

У терапевтичних цілях, за призначенням лікаря може бути призначена індивідуальна дозування: один-два рази на день по 30-70 крапель на 50-100 мл води.

Дозування для дітей: Бронхін приймають з розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 прийоми і розводять теплою водою кожні 5-10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація *: Для випаровування спирту з фітоконцентартів рекомендуємо накапати їх в добре теплу воду або в гарячу чашку і почекати 2-3 хвилини - спирт випарується.

Побічних ефектів при опробации Бронхіну в клініках різного профілю не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Помутніння розчину або поява осаду не говорить про псування або втрату активності препарату.

Протипоказання

Вагітні жінки, матері-годувальниці, підвищена чутливість до компонентів.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів