Аптека №1
MHH
Авторизація
Буларді Макс порошок по 2.4 г №10 у саше

Буларді Макс порошок по 2.4 г №10 у саше купити онлайн

  • 275.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
  • Наявність: Немає в наявності
  • Код товару: 13116258
  • MHH
  • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Буларді Макс порошок по 2.4 г №10 у саше

Характеристики

Категорія
При дисбактеріозі
Бренд
Буларді
Серія/Лінійка
Буларді макс саше
Призначення
для мікрофлори
Виробник
Delta Medical Promotions AG
Країна походження бренду
Швейцарія

Опис Буларді Макс порошок по 2.4 г №10 у саше

Склад

1 саше міститьактивні інгредієнти: Saccharomyсes boulardii — 250 мг, 5•109 КУО, Lactobacillus rhamnosus GG AF – 1,5•109, мальтодекстрин.

Допоміжні речовини: кристалічна глюкоза. Без ГМО..

Властивості

Буларди Макс — це симбіотик з протидіарейними, антимікробними, антитоксичними та імуномодулюючими властивостями, завдяки яким проявляє високу активність проти широкого спектра патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів.

Saccharomyсes boulardii та Lactobacillus rhamnosus GG, які входять до складу Буларди Макс, сприяють запобіганню і усуненню симптомів гострої діареї, інтоксикації, а також нормалізації консистенції калових мас, створюють сприятливі умови для відновлення корисної мікрофлори травного тракту.

Антитоксичні властивості Saccharomyсes boulardii зумовлені виробленням протеаз, які розщеплюють токсини та діють на рецептори ентероцитів, з якими зв’язуються токсини (особливо цитотоксину А, Clostridium difficile). Saccharomyсes boulardii та Lactobacillus rhamnosus GG пригнічують розвиток облігатних ентеротоксичних анаеробів, порушуючи їхню патогенну адгезію, сприяють зменшенню вираженості симптомів діареї будь-якої етіології, а також усуненню запального процесу та розвитку проявів дисбіозу.

Рекомендації щодо застосування

Буларді Макс рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування з метою загального зміцнення організму і поліпшення регуляції діяльності мікрофлори шлунково-кишкового тракту.

Спосіб застосування та дози

За рекомендацією лікаря вживати Буларди Макс дітям грудного віку, а також дітям до 3 років по 1 саше 1 раз на добу, розчинивши вміст саше в 50–100 мл кип’яченої води кімнатної температури. Дітям віком від 3 років і дорослим (у тому числі вагітним та жінкам, що годують грудьми) вживати по 1 саше 2 рази на добу.

Не додавати до гарячих або алкогольвмісних напоїв!

Курс вживання - від 5 до 10 днів, якщо лікар не призначив інакше.

Для розчинення вмісту використовувати питну воду гарантованої безпеки та якості. Неприпустиме використання питної води з колодязів та каптажних джерел.

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів.

Особливості застосування

Перед початком вживання дієтичної добавки та при одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Для максимальної ефективності інтервал між прийомами дієтичної добавки та антибіотиків має становити не менше 3 год.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці виробника при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла місці.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів