Аптека №1
MHH
Авторизація

Швидка доставка ліків додому у Львові

Доставка ліків додому – це популярна послуга в Україні. Тепер купувати медикаменти та медичні товари стало набагато простіше, швидше і дешевше. Ви просто замовляєте їх на сайті, а потім кур’єр привозить їх вам додому або в офіс.

Кур’єрська доставка у Львові: отримуйте ліки, не ризикуючи здоров’ям

Коли потрібна термінова доставка ліків? У найрізноманітніших ситуаціях. Насправді основна причина поширення практики онлайн-замовлення – це правильно розставлені пріоритети. На покупку ліків може піти цілий день. Найближча аптека до вашого дому вражає космічними цінами, тому потрібно шукати іншу, в іншому районі. А там черги. Замість того, аби витратити день на відпочинок або важливу роботу, ви втомлюєтесь від справи, яку можна вирішити за 30 секунд навіть не виходячи із дому. При цьому вартість медикаментів в інтернет-аптеках значно нижче.

Online замовлення із доставкою ліків – це не лише зручно, а й безпечно. Якщо ви захворіли, то самоізоляція є не побажанням, а необхідністю. Із вірусною чи бактеріальною інфекцією ваш візит до аптеки чи магазину наражає інших на небезпеку. Так само наражаєтесь на ризик і ви, адже неможливо бути впевнені, що в аптеці всі покупці здорові. Окрім того, постільний режим і відпочинок дозволяє швидше вилікуватись і стати на ноги.

Інтернет-Аптека №1: наші переваги

Аптека №1 - Доставка лiкiв у Львовi та по Українi пропонує найкращі умови для покупки ліків, підтримуючих препаратів та медичних товарів. Серед ключових переваг відзначимо:

 • Найширший вибір медикаментів від вітчизняних і зарубіжних виробників;
 • Гарантії якості, безпеки та ефективності. Всі препарати сертифіковані;
 • Найнижчі ціни на ринку;
 • Простота замовлення;
 • Швидка, яка блискавка, доставка по всій Україні та кур’єром по Львову.

Ви завжди можете отримати консультацію і допомогу із вибором препаратів. Для цього потрібно лише зв’язатись із менеджерами інтернет-аптеки телефоном.

Доставка ліків у Львові: умови, алгоритм замовлення

Ми подбали про те, аби вам було комфортно і продумали до дрібниць наш сервіс. В першу чергу розглянемо, як зробити замовлення. Це дуже просто – алгоритм передбачає лише 3 кроки:

 1. Авторизуйтесь, а при першому візиті зареєструйтесь на сайті;
 2. Знайдіть потрібний препарат – із цим допоможе пошук по назві, якщо ви точно знаєте, який препарат вам потрібний, або розширена система навігації в каталозі. До кожного препарату йде докладна інструкція, в якій зазначені показання, фармакологічна дія, склад, протипоказанні, рекомендації по дозуванню. Додайте обраний препарат у кошик;
 3. Оформіть форму замовлення. Вам потрібно заповнити усі поля – контактні дані, адреса, оплата та доставка. Ви можете обирати, в якій спосіб вам зручніше отримати ліки та як їх оплатити.

Швидка доставка ліків здійснюється по всій Україні кількома способами:

 • Кур’єром у Львові, у районах містах, які входять у зону доставки. Із картою зони кур’єрської доставки ви можете ознайомитись на сайті. Доставка кур’єром як правило здійснюється у день оформлення замовлення (за виключенням нічного і вечірнього часу), точний час доставки оговорюється із менеджером у телефонному режимі у кожному випадку;
 • Через сервіси «Нової пошти» та «УкрПошти» на найближче відділення, поштомат або адресно кур’єром. Здійснюється відповідно до умов оператора;
 • Самовивозом у Львові за адресою ул. Бігова, 17.

Умови повернення товарів передбачають регламентуються національним законодавством, які чітко регламентують – лікарські препарати, відпущені аптечною установою, не підлягають поверненню. Винятки складають підтверджені факти фальсифікації, підробки чи продажу медикаментів неналежної якості, але ми запевняємо, що в Аптеці №1 такі ситуації не припустимі. Детальніше із умовами повернення продукції у відповідності із українським законодавством ви можете ознайомитись у відповідному розділі сайті.

Гарантії поширюються на усі товари, придбані у Аптеці№1.

Безкоштовна доставка ліків у Львові та по Україні

Доставка буде безкоштовною за умови замовлення товарів на суму від 500 гривень по Львову та від 1000 гривень по Україні.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів