Аптека №1
MHH
Авторизація
Фітоворонки Діас MINI вушні для дітей №2

Фітоворонки Діас MINI вушні для дітей №2 купити онлайн

  • 129.00 UAH / уп

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments

Теги: Wirkstoffe:

QR Фітоворонки Діас MINI вушні для дітей №2

Характеристики

Категорія
Для профілактики і лікування вуха
Бренд
Діас
Призначення
для ЛОР процедур
Виробник
Конюхов В.О., ПП
Країна походження бренду
Україна

Опис Фітоворонки Діас MINI вушні для дітей №2

Склад

Продукти бджільництва (віск-капанець, прополіс), ефірні олії м'яти, шавлії, ялиці.

Властивості

Традиційний народний засіб - вушні фітоворонки і фітосвічки (фітоворонки і фітосвічки вушні) використовуються при: неврит слухового нерва; запаленні вуха, горла, носа (тонзиліт, риніт, отит, гайморит); шумі у вухах і зниження слуху; отосклерозі; захворюванні придаткових пазух носа; відновленні прохідності фізіологічних отворів вуха і носоглотки; вушних сірчаних пробках; головних болях, мігрені і запаморочення.

Спосіб застосування

Підготуйте дві фітоворонки (фітосвічки), сірники, вату, стакан з водою, палички з ватою, бавовняну серветку з прорізом для фітоворонки. Перед процедурою зробіть масаж вушної раковини з будь-яким кремом. Покладіть голову на подушку, накрийте вухо бавовняною серветкою. Підпаліть верхній кінець фітоворонки (фітосвічки), нижній (з фольгою) вставте в зовнішній слуховий прохід. Фітоворонка (фітосвічка) повинна бути в вертикальному положенні. Зачекайте, поки вона догорить до фольги, після чого загасіть її в склянці з водою. Очистіть вухо паличкою з ватою і закладіть слуховий прохід ватою на 15-20 хвилин. Повторіть процедуру для іншого вуха.

Профілактика - 1 раз на місяць; гострі захворювання 1 раз в 2 дня, протягом 10 днів; хронічні захворювання 2 рази в тиждень, протягом місяця. При необхідності лікувальний курс повторити через 10 днів.

Найкращий результат досягається при використанні фітоворонок (фітосвічок) перед сном.

Застереження

Використовувати дітям з 5 років. Процедуру проводити під контролем дорослих.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів