Аптека №1
MHH
Авторизація
Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1

Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1 купити онлайн

  • 215.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
  • Наявність: Немає в наявності
  • Код товару: 510251
  • MHH
  • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1

Характеристики

Категорія
Побутові
Бренд
Склоприлад
Призначення
визначення вологості повітря
Виробник
Склоприлад, ПрАТ
Країна походження бренду
Україна

Опис Гігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-1

Загальна характеристика

Використовуються для вимірювання відносної вологості повітря і температури.

Габаритні розміри, мм: 290х120х50

Застосовується для вимірювання відносної вологості повітря і температури в складських приміщеннях, матеріальних кімнатах, шовковичних, тепличних, птахівничих господарствах. Такі прилади можна зустріти в музеях, лікарнях, громадських місцях, льохах, овочесховищах, складах і інших місцях, де необхідний суворий контроль відносної вологості.

Гігрометри психрометричні ВІТ-1 і ВІТ-2 складаються з пластмасової основи до якої кріпляться два термометра зі шкалою, психрометрична таблиця, скляний живильник. Резервуар термометра з написом "Зволожений", зволожується водою з живильника за допомогою марлевого гніту.

Метод вимірювання відносної вологості гігрометром психрометричним грунтується на залежності між вологістю повітря і психрометричною різницею - різницею показань "сухого" і "зволоженого" термометрів, що перебувають в термодинамічній рівновазі з навколишнім середовищем.

Зняти показання термометрів і визначити різницю показань. Потім за показаннями "сухого" термометра і різниці показань "сухого" термометра і "зволоженого" визначити відносну вологість повітря по психрометричній таблиці.

 Гігрометри ВІТ-1 і ВІТ-2 мають міжповірочний інтервал 1 рік.

Діапазон вимірювання відносної вологості в залежності від температури, °С Ціна поділки шкали Найменування Діапазон вимірювань температури сухого термометра, °C Діапазон вимірювання відносної вологості,%
+5...+25 0.2 ВIТ-1 0...+25 20...90
+26...+40 0.2 ВІТ-2 +15...+40 20...90

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів