Аптека №1
MHH
Авторизація

Купити Від болю головного та зубного у Львові

Показано від 1 до 15 з 20 (всього сторінок: 2)

Оберіть підкатегорію

Парацетамол-Дарниця таблетки по 200 мг №10
В наявності

Парацетамол-Дарниця таблетки по 200 мг №10

Код товару: 13350

Склад діюча речовина: paracetamol;1 таблетка містить парацетамолу 200 мг;допоміжні речовини: крохмал..

15.00 UAH

Анальгін-Дарниця таблетки по 500 мг №10
В наявності

Анальгін-Дарниця таблетки по 500 мг №10

Код товару: 3518

Склад діюча речовина: metamizole sodium;1 таблетка містить метамізолу натрію (анальгіну) 500 мг;допо..

20.00 UAH

Пенталгін IC таблетки №10
В наявності

Пенталгін IC таблетки №10

Код товару: 5178

..

48.00 UAH

Копацил таблетки №10
В наявності

Копацил таблетки №10

Код товару: 6843246

Склад діючі речовини: кислота ацетилсаліцилова, парацетамол, кофеїн; 1 таблетка містить кислоти аце..

47.00 UAH

Комбіспазм таблетки №20 (10х2)
В наявності

Комбіспазм таблетки №20 (10х2)

Код товару: 38161067

Склад діючі речовини: парацетамол, дицикломіну гідрохлорид;1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, ..

108.90 UAH

Цитропак-Дарниця таблетки №10
Немає в наявності

Цитропак-Дарниця таблетки №10

Код товару: 518809

..

35.00 UAH

Цитрамон-М таблетки №6
Немає в наявності

Цитрамон-М таблетки №6

Код товару: 7396451

Склад діючі речовини: кислота ацетилсаліцилова, парацетамол, кофеїн; 1 таблетка містить: кислота ац..

14.00 UAH

Цитрамон-М таблетки №10
Немає в наявності

Цитрамон-М таблетки №10

Код товару: 7396452

Склад діючі речовини: кислота ацетилсаліцилова, парацетамол, кофеїн; 1 таблетка містить: кислота ац..

18.00 UAH

Цитрамон-Дарниця таблетки №10
Немає в наявності

Цитрамон-Дарниця таблетки №10

Код товару: 6093287

Склад діючі речовини: ацетилсаліцилова кислота, парацетамол, кофеїн; 1 таблетка містить: ацетилсал..

33.00 UAH

Цитрамон максі таблетки №20 (10х2)
Немає в наявності

Цитрамон максі таблетки №20 (10х2)

Код товару: 14831576

..

109.00 UAH

Цитрамон екстра таблетки №10
Немає в наявності

Цитрамон екстра таблетки №10

Код товару: 516226

Склад діючі речовини: paracetamol, сoffeine; 1 таблетка містить: парацетамолу 500 мг; кофеїну 50 м..

70.00 UAH

Фармадол таблетки №10
Немає в наявності

Фармадол таблетки №10

Код товару: 6838665

Склад діючі речовини: 1 таблетка містить ацетилсаліцилової кислоти 300 мг, парацетамолу 100 мг, коф..

31.00 UAH

Пенталгін-ФС таблетки №10
Немає в наявності

Пенталгін-ФС таблетки №10

Код товару: 571368

..

45.00 UAH

Пенталгін ФС екстра капсули №10
Немає в наявності

Пенталгін ФС екстра капсули №10

Код товару: 622950

..

50.00 UAH

Пенталгін IC таблетки №10
Немає в наявності

Пенталгін IC таблетки №10

Код товару: 5016726

..

50.00 UAH

Показано від 1 до 15 з 20 (всього сторінок: 2)

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів