Аптека №1
MHH
Авторизація

Умови користування сайтом

Сайт apteka.lviv.ua (далі «Онлайн-аптека Аптека №1») дозволяє вам переглядати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності , що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У випадку втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити про це.

Зворотній зв'язок та коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство. Ви погоджуєтесь, що будь-яке ваше повідомлення Онлайн-аптеки Аптека №1 може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Онлайн-аптека Аптека №1 не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ми використовуємо різні технології для збирання та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт онлайн-аптеки Аптека №1. Це може включати запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. 

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів