Аптека №1
MHH
Авторизація
Прегна-5 капсули м'як. №30 (15х2)

Прегна-5 капсули м'як. №30 (15х2) купити онлайн

  • 732.00 UAH / уп

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments

Теги: Wirkstoffe:

QR Прегна-5 капсули м'як. №30 (15х2)

Характеристики

Категорія
Вітаміни для вагітних
Бренд
Прегна-5
Призначення
для вагітних
Виробник
Амакса Фарма Лтд
Країна походження бренду
Великобританія

Опис Прегна-5 капсули м'як. №30 (15х2)

Властивості

Прегна-5 — це унікальна комбінація 5-ти життєво необхідних і поєднуваних між собою вітамінів і мінералів для здоров’я мами та її майбутнього малюка.

Компоненти у складі комплексу добре поєднуються між собою, містяться у достатньо безпечних кількостях і відповідають українським та європейським рекомендаціям для вагітних та жінок, які годують грудьми.

До складу комплексу входять елементи, що життєво необхідні для здоров’я мами та малюка на всіх етапах підготовки до вагітності, безпосередньо вагітності, а також періоду годування грудьми.

  • У комплексі Прегна-5 міститься ДГК, який виробляється з жирних сортів морських риб із застосуванням технології PureMax. Докозагексагенова кислота у складі комплексу міститься у вигляді тригліцеридів: доведено, що ДКГ з повторно етерифікованих тригліцеридів (rTG) є вдвічі більше біодоступною у порівнянні з етиловими ефірами(ЕЕ)[2], які часто використовуються. Прегна-5 рекомендується в якості джерела ДГК на етапі планування, під час вагітності і лактації з оглядну на низький рівень споживання жирних сортів риби в Україні.
  • Залізо бере участь у процесі ділення клітин і продукуванні еритроцитів. Крім цього, залізо входить до складу гемоглобіну, який забезпечує перенос кисню до тканин всього організму.
  • Вживання достатньої кількості фолієвої кислоти необхідне для зниження ризику розвитку дефектів нервової трубки плоду і вроджених пороків серця.
  • Йод є основним компонентом гормонів щитовидної залози. Достатній рівень споживання йоду є необхідним для нормального функціонування щитовидної залози вагітної жінки. Недостатність йоду може мати негативний вплив на розумовий розвиток та інтелектуальний потенціал майбутнього малюка.
  • Вітамін Д відповідає за регуляцію кальцій-фосфорного обміну, сприяє нормальному формуванню скелету і є профілактикою рахіту у малюка. Достатній рівень вітаміну Д3 сприяє збереженню здоров’я зубів та міцних кісток майбутньої матусі. Крім цього, достатній рівень вітаміну Д3 підвищує імунітет вагітної жінки та сприяє здоровому протіканню вагітності.

Склад

Активні інгредієнти Вміст в одній капсулі
риб’ячий жир

докозагексаєнова
кислота (DHA)

438,6 мг

250 мг

елементарне залізо 30 мг
фолати

фолієва кислота

800 мкг

400 мкг

левомефолієва кислота

400 мкг

йод 200 мкг
холекальциферол (вітамін Д3) 50 мкг (2000 МЕ)

Показання до використання

Прегна-5 призначена для вагітних жінок, у період планування вагітності, в післяпологовий період і під час грудного вигодовування.

Спосіб застосування та дози

1 капсула в день, після їжі.

Застереження

Не слід використовувати дієтичні добавки як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем.

Умови зберігання

Зберігати при кімнатній температурі (нижче 25 °С) в оригінальній упаковці, в сухому, захищеному від світла місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів