Аптека №1
MHH
Авторизація

Про нас

Електронна медична інформаційна система (Інтернет-аптека) apteka.lviv.ua співпрацює з кількома найкращими дистрибюторами ліків та медичних засобів в Україні, завдяки яким клієнти отримують можливість бронювання та доставки ліків за найкращою ціною та відповідної якості.

Замовляючи ліки та товари медичного призначення через електронну медичну інформаційну систему apteka.lviv.ua, ви:

  • знаходите на сайті лікарський засіб, якого немає у багатьох аптеках;
  • в один клік бронюєте товар;
  • забираєте його в аптеці або замовляєте доставку;

Крім того, сайт apteka.lviv.ua — це портал освітнього формату з інформацією про медицину, лікарські препарати, а також про здоров'я та добробут як такі. Ми, в apteka.lviv.ua, надаємо користувачам можливість ознайомитися з великими медичними даними з питань здоров'я та застосування лікарських засобів. Для нас дуже важливо бути джерелом надійної, достовірної та науково доведеної інформації, яка була б корисна людям і допомагала б викорінити плутанину та дезінформацію в медичній сфері.

Дізнайтеся більше про нас

Ми вважаємо, що усвідомлене ставлення до здоров'я виникає з освіченості, розуміння фізіологічних і психічних процесів, чому сприяє отримання достовірної і науково доведеної інформації в сфері медицини, охорони здоров'я і людського благополуччя.

Ми дотримуємося цього бачення в своїй роботі, ведемо просвітницьку діяльність з питань здоров'я, даємо людям можливість отримати необхідну допомогу і намагаємося вберегти наших користувачів від самолікування, нагадуючи, що тільки кваліфікований лікар може поставити правильний діагноз і призначити правильне лікування.

У той же час, ми усвідомлюємо, що людей, котрі вдаються до самолікування, досить багато. Тому ми публікуємо велику кількість інформаційного медичного контенту з питань здоров'я та застосування лікарських засобів для таких відвідувачів, щоб допомогти їм краще розібратися в питаннях здоров'я, попередити про симптоми передозування, побічні ефекти, особливості застосування, вікові обмеження, вплив кожного препарату на тканини, органи і системи органів, попереджаємо про взаємодію лікарських засобів і небезпеки застосування комбінацій препаратів без консультації лікаря.

Наша мета і методи досягнення

Нашу основну мету ми бачимо в тому, щоб стати найнадійнішим джерелом інформації про ліки, медицину, здоров'я та досягнення добробуту, а також у спрощенні пошуку та замовлення товарів аптечного асортименту клієнтами.

Методи досягнення мети — укладання співпраці з новими дистрибюторами для надання інформації та можливості для пошуку та замовлення товарів аптечного асортименту клієнтам, а також надання незалежного, об'єктивного, повного та актуального медичного інформування у чіткому та лаконічному викладі, яке доступне та зрозуміле не лише працівникам сфери охорони здоров'я, а й звичайним людям.

Каталог товарів і медикаментів

Ми є електронною медичною інформаційною системою, яка надає можливість користувачам та медичним фахівцям замовляти та бронювати лікарські засоби та товари медичного призначення.

Для реалізації цієї мети ми пропонуємо каталог товарів та медикаментів, у якому представлено понад 10 000 товарів медичного призначення. Асортимент товарів постійно поповнюється, тому ви знайдете необхідний товар в нашій інтернет-аптеці.

Кожен товар обов'язково містить актуальне фото, офіційну інструкцію із застосування, відповідну  Державному реєстру лікарських засобів України , а також докладну інформацію, опис та характеристики товару, що дозволяють користувачам та медичним працівникам дізнатися всі необхідні дані про лікарський засіб або товар медичного призначення.

Вся інформація в каталозі відповідає офіційним джерелам та оновлюється відповідно до можливих змін у  Державному реєстру лікарських засобів України , з періодичністю не рідше одного разу на рік.

Проте ми не закликаємо відвідувачів сайту використовувати надані інструкції як посібник із самолікування. Пам'ятайте, що призначати лікування, дозування та спосіб приймання препарату може лише ваш лікар.

Конфлікт інтересів

Вся інформація, що є описом лікарських препаратів, дієтичних добавок та товарів медичного призначення розміщена відповідно до офіційних інструкцій з  Державного реєстру лікарських засобів України , а також виходячи з перевірених джерел медичної інформації.

Статті блогу представлені відповідно до офіційних даних вітчизняних та зарубіжних інформаційних джерел, які вказуються у тексті. Статті медичної тематики, що містять узагальнену інформацію про захворювання, стани, лікування, підготовлені редакцією електронної медичної інформаційної системи apteka.lviv.ua.

Всі матеріали на сайті розміщуються відповідно до високих етичних принципів МІС apteka.lviv.ua і не схильні до впливу спонсорів або інших третіх осіб.

Контент, що публікується, повинен бути корисним для здоров'я та благополуччя читачів і не завдавати шкоди їх фізичному та ментальному здоров'ю.

Лікарі та інші фахівці з галузі здоров'я та благополуччя співпрацюють з електронною медичною інформаційною системою apteka.lviv.ua на благодійних засадах та не отримують за свою діяльність фінансову винагороду, що не виключає, але значно знижує конфлікт інтересів.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів