Аптека №1
MHH
Авторизація
Вітрум Центурі Плюс таблетки, в/плів. обол. №30 у флак.

Вітрум Центурі Плюс таблетки, в/плів. обол. №30 у флак. купити онлайн

  • 295.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments

Теги: Wirkstoffe:

QR Вітрум Центурі Плюс таблетки, в/плів. обол. №30 у флак.

Характеристики

Категорія
Мультивітаміни
Бренд
Вітрум
Серія/Лінійка
Вітрум центурі плюс
Призначення
поповнення дефіциту вітамінів і мінералів
Виробник
Eagle Nutritionals, Inc.
Країна походження бренду
США

Опис Вітрум Центурі Плюс таблетки, в/плів. обол. №30 у флак.

Склад

Кальцію карбонат, кальцію фосфат двоосновний дигідрат, магнію оксид, калію хлорид, аскорбінова кислота, DL-альфа-токоферолу ацетат, наповнювач - мікрокристалічна целюлоза, стабілізатор - стеаринова кислота, антиспікаючий агент - кремнію діоксид, оболонка таблетки Opadry White II (стабілізатор - гідроксипропілцелюлоза, барвник - титану діоксид, наповнювач - полідекстроза, антиспікаючий агент - тальк, мальтодекстрин, середньоланцюгові тригліцериди), заліза фумарат, ніацинамід, цинку оксид, стабілізатор - натрію кроскармелоза, ретинолу ацетат, D-пантотенат кальцію, стабілізатор - магнію стеарат, хрому хлорид, марганцю сульфат моногідрат, холекальциферол, піридоксину гідрохлорид, D-біотин, міді оксид, фолієва кислота, тіаміну гідрохлорид, калію йодид, рибофлавін, натрію борат, натрію молібдат, натрію метаванадат, філохінон, натрію селенат, ціанокобаламін, бета-каротин.

1 таблетка масою 1430 мг містить:

Вітамін А 1888,0 мкг Йод 150,0 мкг
Бета-каротин 112,0 мкг Кальцій 200,0 мг
Вітамін В1 1,5 мг Калій 80,0 мг
Вітамін В2 1,7 мг Фосфор 48,0 мг
Вітамін В3 20,0 мг Магній 100,0 мг
Вітамін В6 3,0 мг Залізо 9,0 мг
Вітамін В12 6,0 мкг Мідь 2,0 мг
Вітамін D3 10,0 мкг Цинк 15,0 мг
Вітамін Е 30,1 мг Марганець 2,5 мг
Вітамін С 60,0 мг Ванадій 10,0 мкг
Пантотенова кислота 10,0 мг Бор 0,150 мг
Фолієва кислота 200,0 мкг Селен 20,0 мкг
Біотин 30,0 мкг Молібден 25,0 мкг
Хром 100,0 мкг Хлор 72,0 мг
Вітамін К 10,0 мкг

Властивості

Комплекс вітамінів та мінеральних речовин, які відповідають потребам людей старше 50 років.

Підтримує нормальну фізичну та розумову працездатність. Сприяє захисту організму від передчасного старіння.

Антиоксидантний комплекс, що складається з вітамінів А, С, Е, бета-каротину, цинку, селену, міді та марганцю, захищає організм від руйнівної дії вільних радикалів.

Вітамін А забезпечує нормальну функцію органу зору, структурну цілісність тканин та належний рівень імунітету.

Бета-каротин є джерелом для синтезу вітаміну А, захищає клітинні мембрани від продуктів окиснення ліпідів.

Вітамін С – водорозчинний антиоксидант з потужною відновною дією. Підвищує неспецифічну резистентність організму.

Вітамін Е антиоксидант, запобігає перекисному окисненню ліпідів. Необхідний для біосинтезу гему та білків, процесів тканинного дихання, впливає на тонус та проникність судин.

Селен функціонує через селенпротеїни, основним з яких є глутадіонпероксидаза. Селен взаємодіє з вітаміном Е у захисних процесах.

Вітаміни групи В є компонентами складних ферментативних систем, що забезпечують нормальний обмін білків, жирів та вуглеводів. Біохімічні та фізіологічні процеси, в яких беруть участь ці вітаміни, тісно взаємопов'язані. Часто зустрічаються комбіновані прояви дефіциту декількох вітамінів цієї групи, тому їх необхідно приймати в комплексі.

Вітамін В1 – кофермент ензимів метаболізму вуглеводів та амінокислот з розгалуженими ланцюгами. Забезпечує нормальне функціонування нервової системи, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін В2 входить до складу флавінових ферментів, що беруть участь у транспорті водню (тканинному диханні) і утворенні АТФ у мітохондріях, численних окисно-відновних процесах.

Вітамін В6 як коензим бере участь в обміні амінокислот, глікогену, сфінгоїдних основ та синтезі нейромедіаторів.

Пантотенова кислота входить до складу коензиму А та фосфопантотеїну, відіграє значну роль у процесах регенерації ендотелію і метаболізму жирних кислот.

Вітамін В3 (нікотинамід) функціонує як косубстрат або коензим дегідрогеназ для перенесення іона водню.

Вітамін В12 необхідний для синтезу нуклеотидів і метаболізму жирних кислот, процесів метилування. В комплексі з фолієвою кислотою він забезпечує нормальний гематологічний і неврологічний статус.

Фолієва кислота є коензимом одновуглецевих переносників у метаболізмі нуклеїнових кислот і амінокислот. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Біотин входить до складу ферментів, що регулюють білковий, жировий і вуглеводний обмін. Бере участь в синтезі пуринових нуклеотидів. Є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі колагену.

Адекватне надходження вітаміну К1 є необхідним для профілактики остеопорозу, має регулюючий вплив на процеси згортання крові.

Вітамін D, кальцій, магній, цинк, мідь, марганець та бор сприяють попередженню розвитку остеопорозу та його ускладнень (насамперед переломам кісток).

Без достатнього споживання йоду порушується синтез тиреоїдних гормонів і регуляція ними багатьох метаболічних процесів, а особливо синтезу протеїнів та ензиматичної активності. Органами-мішенями для них є мозок, м’язи, серце, гіпофіз і нирки.

Залізо входить до складу численних ферментів, відповідальних за транспорт кисню до тканин: гемопротеїнів (гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів), залізо-сіркових ензимів (флавопротеїнів, гемофлавопротеїнів), протеїнів для зберігання та транспорту заліза (трансферину, лактоферину, феритину, гемосидерину) та інших. Достатнє надходження заліза забезпечує доставку кисню до тканин і функціонування дихального ланцюга, підвищує неспецифічну резистентність.

Ванадій може гальмувати синтез жирних кислот, пригнічувати утворення холестерину.

Молібден потрібен щоб підтримувати в нормі стан зубної тканини і забезпечує профілактику карієсу; регулювати обмінні процеси і процеси росту; стимулює ферменти, що забезпечують синтез аскорбінової кислоти і нормальне тканинне дихання.

Хром бере участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну.

Рекомендації щодо застосування

Може бути рекомендована для корекції раціонів харчування дорослих, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, E, C, В1, B2, B6, B12, В3 (нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), фолієвої кислоти, біотину, та мінеральних речовин: магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду, селену, хрому, молібдену, ванадію, містить кальцій.

Спосіб застосування та дози

Дорослим по 1 таблетці під час їди.

Тривалість споживання - 2-3 тижнів. При необхідності можна повторити через 1 міс після узгодження з лікарем.

Застереження

Не слід застосовувати у людей, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, вагітним жінкам або жінкам, які годують груддю. Особам, що мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультуватися з лікарем-ендокринологом.

Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як замінник різних дієт.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

При температурі від +15 °C до +25 °C та при відносній вологості повітря не вище 60%.

Термін придатності

2 роки.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів