Аптека №1
MHH
Авторизація
Візіокс капсули по 500 мг №60 (10х6)

Візіокс капсули по 500 мг №60 (10х6) купити онлайн

  • 642.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
  • Наявність: Немає в наявності
  • Код товару: 12323636
  • MHH
  • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Візіокс капсули по 500 мг №60 (10х6)

Характеристики

Категорія
Підтримка гостроти зору
Бренд
Візіокс
Призначення
покращення зору
Виробник
Юніверс Фарм, ТОВ
Країна походження бренду
Україна

Опис Візіокс капсули по 500 мг №60 (10х6)

Склад

1 капсула містить: лютеїн - 5 мг, зеаксантин - 1 мг, вітамін С - 250 мг, вітамін Е - 100 мг, цинку сульфат - 55 мг (що відповідає 12,5 мг змісту чистого цинку), міді оксид - 1,25 мг (що відповідає 1 мг змісту чистої міді), допоміжні речовини: кремнію діоксид колоїдний, целюлоза мікрокристалічна, кальцію стеарат.

Властивості

Антиоксидантний комплекс «Візіокс®» містить в своєму складі
науково - обгрунтовану формулу, яка довела свою ефективність в пом'якшенні течії вікової макулярної дегенерації (ВМД) в дослідженнях AREDS1 і AREDS2. Дані дослідження були проведені Національним Інститутом Очі (National Eye Institute) США, який входить до складу національних Інститутів Здоров'я (National Institutes of Health) США. Дослідження AREDS вважається єдиним великим рандомізованих контрольованих клінічних дослідженням, яке довело позитивний вплив антиоксидантів на прогресування ВМД.

Лютеїн і зеаксантин, що містяться в сітківці і кришталику ока, виконують роль світлофільтрів, надають екрануючої і поглинає дію. Вони є потужними антиоксидантами і захищають фоторецепторні клітини сітківки від кисневих радикалів, індукованих світлом. В результаті їх захисної дії, знижується ризик розвитку запальних і дегенеративних змін сітківки ока, склоподібного тіла і кришталика, зміцнюються стінки кровоносних судин і очного дна. Лютеїн і зеаксантин не синтезуються в організмі людини і повинні щодня надходити з їжею або з дієтичними добавками. Вітаміни С і Е, мінерали цинк і мідь комплексно підтримують і відновлюють всі основні структури очного яблука і вважаються потужними антиоксидантами.

Добавка дієтична. Не є лікарським засобом.

Рекомендації щодо застосування

В раціон харчування як додаткове джерело вітамінів: С, Е, цинку, міді, каротиноїдів, антиоксидантів з метою поліпшення обмінних процесів в сітківці ока, для поліпшення гостроти зору, зниження стомлюваності очей (в тому числі при підвищених зорових навантаженнях), профілактиці вікових змін сітківки (макулярної дегенерації, дистрофічних змін), захисту сітківки від ультрафіолетового та комп'ютерного випромінювання.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 - 2 капсулі в день під час або після їди, запиваючи невеликою кількістю рідини.

Термін вживання -30 діб, в подальшому - за погодженням з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову норму. Під час прийому засобу не слід вживати інші вітамінно-мінеральні комплекси з подібним складом.

Застереження

Підвищена чутливість до компонентів продукту, дитячий вік. Вагітним і жінкам, які годують груддю - по рекомендації лікаря.

Термін придатності

2 роки від дати виготовлення.

Форма випуску

Капсули № 60.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів