Аптека №1
MHH
Авторизація
Ваксол спрей по 10 мл у флак.

Ваксол спрей по 10 мл у флак. купити онлайн

 • 266.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments

Теги: Wirkstoffe:

QR Ваксол спрей по 10 мл у флак.

Характеристики

Категорія
Для профілактики і лікування вуха
Бренд
Ваксол
Призначення
гігієна вух
Виробник
Delta Medical Promotions AG
Об'єм
10мл
Країна походження бренду
Швейцарія

Опис Ваксол спрей по 10 мл у флак.

Склад

100% фармацевтична оливкова олія.

Опис

Ефективність продукту обумовлена ​​пом'якшуючими і зволожуючими властивостями оливкової олії. При надмірному утворенні сірки Ваксол сприяє природному очищенню слухового проходу, при недостатньому - зволожує і захищає слуховий прохід від подразнення і проникнення інфекції.

Клінічно доведено, що Ваксол попереджає сухість шкіри в слуховому каналі, зменшує свербіж і подразнення. Завдяки розпилювачеві виходить дрібнодисперсне розпорошення (об'єм однієї дози розпилення - 50 мкл), мікрокраплі засобу Ваксол поглинаються всією поверхнею шкіри слухового проходу і сірчаною пробкою, остання розм'якшується, руйнується і видаляється природним шляхом. Завдяки антимікробним і антигрибковим властивостям оливкової олії, Ваксол створює захисний бар'єр в вушному проході при використанні перед купанням у відкритих водоймах і басейнах.

Ваксол сприяє усуненню інфекції при лікуванні і запобігає проникненню інфекції в зовнішнє вухо. Ваксол має протизапальну та знеболюючу дію завдяки вмісту поліфенолів і олеоканталу.

Анатомічна форма розпилювача запобігає його надмірному проникненні в слуховий прохід. Після використання засобу Ваксол відсутня необхідність в додатковому промиванні вух.

Флакон містить 200 доз, чого достатньо для 6 місяців використання.

Рекомендації по вживанню

 • дорослим і дітям при сірчаних пробках і надмірному утворенні сірки, а також при надмірній сухості слухового проходу;
 • після грибкових захворювань або використання вушних анальгетиків та антибіотиків;
 • користувачам слухових апаратів і вушних гарнітур з метою профілактики утворення сірчаних пробок;
 • під час купання в басейнах і відкритих водоймах для попередження вушних інфекцій;
 • дітям у разі наявності «молочних» пробок.

Спосіб застосування

Безпосередньо перед використанням спрей зігріти в долонях, збовтати і натиснути на розпилювач 1-2 рази для його активації (якщо розпочали новий флакон). Потягнути вушну раковину м'яко вгору і назад. Тримаючи флакон вертикально, голівку дозатора слід направити в слуховий прохід і натиснути на розпилювач.

Використовувати Ваксол 1-2 рази в тиждень по 1 аплікації в кожне вухо з метою профілактики утворення сірчаних пробок при підвищеному утворенні сірки або проблеми з природним виведенням вушного секрету. При наявності сірчаної пробки використовувати Ваксол по 1-2 аплікації у вухо протягом 4-5 днів, виконуючи легкий масаж ділянки козелка. Пробка руйнується і видаляється самостійно. При підвищеній щільності сірчаної пробки або анатомічно вузькому зовнішньому слуховому проході може знадобитися вимивання залишків пробки. В цьому випадку рекомендується звернутися до лікаря.

При купанні у відкритих водоймах або в басейні з метою запобігання грибкових і бактеріальних захворювань вух використовувати Ваксол по 1 аплікації 1 раз на добу в кожне вухо протягом усього періоду купання. Після протигрибкової / антибактеріальної терапії використовувати Ваксол по 1 аплікації 1 раз на добу протягом тижня.

Насадку дозатора можна знімати і промивати.

Застереження

 • особам з пошкодженою барабанною перетинкою або болем у вусі перед використанням засобу Ваксол необхідно проконсультуватися з лікарем;
 • використання засобу Ваксол не має вікових обмежень, але перед використанням у дітей у віці до 1 року необхідно проконсультуватися з лікарем;
 • не використовувати при підвищеній чутливості або алергії на оливкову олію;
 • випадки передозування засобом Ваксол не описані;
 • в разі виникнення незвичайної реакції необхідно припинити використання засобу Ваксол і звернутися до лікаря.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів