Аптека №1
MHH
Авторизація
Валаргін таблетки шип. №10 у тубах

Валаргін таблетки шип. №10 у тубах купити онлайн

 • 419.00 UAH

Ціна онлайн
Поверненню не підлягає
Safe payments
 • Наявність: Немає в наявності
 • Код товару: 14554011
 • MHH
 • GTIN

Теги: Wirkstoffe:

QR Валаргін таблетки шип. №10 у тубах

Характеристики

Категорія
Підтримка серця і судин
Бренд
Валаргін
Призначення
для серця і судин
Виробник
Санлайф Продукціонс
Країна походження бренду
Німеччина

Опис Валаргін таблетки шип. №10 у тубах

Склад

1 таблетка містить: активний інгредієнт: L-аргінін – 3000 мг; допоміжні речовини: наповнювачі: кислота лимонна безводна, натрію гідрокарбонат, мальтодекстрин, сорбіт; підсолоджувачі: аспартам, ацесульфам К; ароматизатор: апельсиновий аромат.

Містить підсолоджувачі.

Властивості

Одним із способів усунення проявів недостатності оксиду азоту, який відіграє важливу роль в функціонуванні серцево-судинної, імунної та нервової систем організму людини, є збагачення раціону харчування L-аргініном.

L-аргінін – активний інгредієнт дієтичної добавки ВАЛАРГІН – амінокислота, яка здатна синтезуватися в організмі із інших амінокислот, але при різних захворюваннях або при дефіциті білків її синтез різко знижується. Також одним із факторів зниження синтезу L -аргініну є вік. Ця амінокислота відіграє важливу роль в пластичному й енергетичному обмінах, регулює імунні і метаболічні процеси в організмі людини.

L-аргінін є попередником для синтезу монооксиду азоту (NO) – сигнальної молекули, що бере участь у регуляції ряду фізіологічних процесів, таких як розширення кровоносних судин, зниження активації і адгезії лейкоцитів і тромбоцитів до судинної стінки, пригнічення утворення і розвитку атеросклеротичних бляшок, передача нервових імпульсів та імунна відповідь. Здатність L -аргініну коригувати ендотеліальну дисфункцію судин обумовлює його призначення для профілактики атеросклерозу та підтримки здоров’я серця і судин.

L-аргінін має гепатопротекторні властивості, посилює знешкодження аміаку в печінці, сприяючи перетворенню аміаку в сечовину, зв’язує токсичні іони амонію, що утворюються при розпаді білків у печінці. Крім того, L-аргінін сприяє підвищенню імунітету, приймає участь в сперматогенезі та покращує еректильну функцію, підвищує лібідо у чоловіків та жінок.

Рекомендації щодо застосування

Завдяки комплексній дії (метаболічним, протиастенічним, антитоксичним, гепатопротекторним та загальнозміцнювальним властивостям) цього природного компоненту, ВАЛАРГІН може бути рекомендований лікарем в якості дієтичної добавки до раціону харчування з метою:

 • нормалізації підвищеного артеріального тиску (за рахунок розширення та регуляції тонусу коронарних та периферичних судин);
 • запобігання утворенню і розвитку атеросклеротичних бляшок та нормалізації підвищеного рівня холестерину;
 • зниження ризику тромбоутворення;
 • захисту серця та судин в умовах оксидантного стресу;
 • підтримки нормального кровообігу і постачання кисню до різних органів і тканин (серцевого м’язу, головного мозку, печінки, нирок, легень, статевих залоз та інших);
 • підтримки оптимального азотистого балансу в організмі, виведення кінцевого азоту, зниження утворення шкідливих для клітин печінки вільних радикалів при станах, пов’язаних з порушенням білкового обміну (стреси, астенія, травми, вірусні інфекції, голодування, фізичні та психоемоційні перевантаження), особливо у осіб, що знаходяться під впливом шкідливої дії факторів довкілля;
 • загального зміцнення організму та підвищення імунітету;
 • поліпшення мікроциркуляції в тканинах центральної нервової системи, що посилює метаболізм в нейронах, сприяє покращенню когнітивних функцій (пам’ять, увага, розумова діяльність);
 • поліпшення репродуктивної функції у чоловіків та жінок.

Спосіб застосування

Вживати дорослим під час прийому їжі по 1 таблетці 1-2 рази на добу, попередньо розчинивши у склянці (200 мл) питної води кімнатної температури.

Тривалість застосування 8-15 днів. За необхідності курс можна повторити. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження

Містить аспартам – джерело фенілаланіну! Не рекомендується вживати хворим на фенілкетонурію.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, порушення функції нирок в стадії декомпенсації, період вагітності і лактації.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

 24 місяці від дати виробництва.

Форма випуску

 Таблетки шипучі №10.

Відгуки (0)

Рекомендовані товари

Аптека №1

Безкоштовна консультація з досвідченим провізором

Опишіть симптоми чи потрібний препарат – ми допоможемо підібрати його дозування чи аналог, оформимо замовлення з доставкою додому чи просто проконсультуємо. Ми – це 14 провізорів та 0 ботів. Ми завжди будемо з Вами на зв'язку та зможемо поспілкуватись у будь-який момент.

Ви можете завiтати до нас за адресою:

Аптека №1
вул. Бігова 17
Личаківський район
79067 Львів